OpenOffice sugadino Word dokumentus

OpenOffice sugadino Word dokumentus

Peržiūrint OpenOfficeOrg103 seniau sukurtus Wordu dokumentus matyti sudarkytos lentelės, iškraipyti simboliai, nubrauktos užraudonintos eilutės. Kai kurių dokumentų iš 18 psl. liko tik 3. Ar yra vilties atstatyti?

jiems nieko neatsitiko. tiesiog kvailas open ofisas blogai interpretuoja ir atpazysta wordo dokumentus. isirasyk office, ir viskas veiks.

kad kvailas open offisas tai drįsčiau abejoti, bet kad gadina tai tikrai. tiesiog kai kurios funkcijos susimala. vienas ofisas turi tokių gerų savybių, kitas kitokių… jei neišsaugojai kopijos ir kitas ofisas nepazysta, tai tada krantai… Liūdnas

o kam naudoti kazkoki OpenOfisa ? kam to reikia ? Nei jis geresnis, nei ka… Microsoft Offisas geriausias… Gerai

licenzija turi ofisui?

įdomu būtų sužinoti, ka sakytum, jei už ta "geriausia Microsoft Offisas" tektu tau pačiam iš savo kišenės pakloti ~1000lt Juokiasi

visi zino kad apie homeUserius snekam. rasykis ta ofisa nebijok niekas nepatikrins Cha cha. o jei imone tia aisku kad openofice geras sprendimas naudoti.

Pastebejau, kad cia daznai labai gerai atsiliepia apie ne bilo ofisus, kurie geriau "supranta", "atpazista" originalo sukurtus dokumentus. Is savo nemenkos praktikos galiu pasakyti - visiskas briedas. Rekomenduoju visada naudoti tik originalu kureja. Jeigu imoneje bilo ofisas reikalingas - tegu perka. Home useriui pasirinkimas kol kas laisvas, kol sugebi nulauzti, nushvilpti. Visiem kitiem ofisam dar labai toli iki wordo, excelio. Vel pasikartosiu - macrosai. Tai dar neikandama kitiems …

pritariu tomui:
nei ms office, nei photoshop’ui linuxe nera ir nebuvo bent kiek panasesniu alternatyvu. Tie invalidai like openbugoffice ar advanced paintas gimpas tera tik zacepas pasiteisinimui, bet jokia alternatyva.

 1. Nenaudok OpenOffice (čia kažkoks neaiškus briedas), naudok OpenOffice.org.
 2. Nenaudok senienos, o atsisiųsk naujausią versiją (berods 1.1).
 3. Dėl iškraipymo vaizduojant taip gali būti, naujesnė versija geriau atvaizduoja negu sena.
 4. Jeigu išsaugojai dokumentą kaip *.doc, tada šakės, jei naudojiesi OOo, tai seivindamas, saugok kaip sxw tik tada atsidarysi normaliai dokumentą.
 5. Pernešimams nendauok *.doc, paversk į rtf, pdf ar pan. Tik esant dideliam reikalui naudok *.doc.

OOo nekvailas, tiesiog Microsoft slepia savo formatų aprašymus, kiek pavyksta "nuhakinti" tiek parodo, kiek ne - ne. Aš visada sakiau ir sakysiu, kad OOo niekada negalėjo ir niekada negalės 100% dirbti su Microsfto standartais (*doc, xls ir pan.). Priežastis aiški. Tačiau… ne visada ir reikia dirbti su doc, xls ir pan. Dažniausiai pakanka pdf sxw, sxc ir pan., be to sutaupoma nemažai pinigų. Nuo liepos 1d. valstybinių institucijų svetainėse be doc privalės būti txt arba sxw arba pdf, bus galima drąsiai nesinaudoti "Wordu".

as tai va pastebejau kad ir patys bilo ofisai savo sedevru nevisada supranta Žliumbia

Negi viskas taip blogai?

Gal nori su OffixeXP atsidaryti Office95 dokumentus? Šypsena))) OOo žymiai pranašesnis šiuo atveju.
Na, betkuriuo atveju esi teisus - kol Microsoftas nepaviešins savo formatų, tol niekas kitas be Microsoft negalės kokybiškai atpažinti dokumentų.
Bet… tai dar nereiškia, kad kitos programos netinkamos darbui! Juk ir su jomis ne ką blogiau galima dirbti, kartais dar ir geriau (pvz., OOo turi autocompletą dažniausiai naudojamų dokumente žodžių)

wtf? OOo irgi turi makrosus, tuo pačiu Visual Basic Šypsena Tačiau… skirtingo dialekto - makrosus reiktų perrašyti. Tai turi ir privalumą - OOo nepaveikia jokie makro-virusai skirti MS Office .

vat labai idomu koks tolkas is dokumento issaugoto txt formatu arba pdf Šypsena
labai grazus txt su paveiksleliais gaunasi Liežuvis
o pdf labai patogus tolesniam redagavimui Liežuvis
mazafaka koki brieda vel linuxo sektantai skleidzia. naudok zmogau ms office ir nesikabink ant tu idijotisku primankiu atseit yra kruciau uz ms office ir dar xaliavai. bugwaras yra.

 1. pirmas tavo atsakymas briedas visiskas

 2. 1.1 nieko geresnis uz 1.0 pats testavau ir t.t.

 3. nieko ji geriau neatvaizduoja. tris dokus specialiai dar ziurejau: kaip buvo bugai taip ir liko. zinoma 1.1 ju gal 1000 maziau. bet dar 1 mln. liko Cha cha
  4.kitaip sakant: "jei issaugosi doc tada sakes, nes tai microsofto failas - o tai didziulis blogis. bilas yra blogas. linux foreva Cha cha. naudokit opensource -pdf, rtf. NAXREN TO REIKIA?)

 4. aha, o jeigu reikia pakeisti siek tiek teksta, o kur nunesta (normaliuose ofisuose, ne pas ateiviu kamaras) yra ofisas xp ar ofisas 2000, tia tavo swx failo neatidarys niekad, o rtf ir pdf editinti kazkaip nezinau atrodo kad negalima Cha cha, tad lieka doc.

 5. kazkaip nesuprantu kodel sakes? as visus oo.org failus i doc rasau, ir man jie visiskai neissikraipo ir ms office identiskai atpazysta. itariu ir vel demagogija ir open source skleidima pingvinas Cha cha Cha cha
  Juokiasi

Tai gal nori pasakyti, kad ppt formatas geriausiai tinkamas duombazei išsaugoti? Kiekvienas formatas turi savo aiškią paskirtį. Labai retam žmogui prireikia redaguoti pdf, nebent ten koks mokslinis darbas, o tau labai norisi cituoti ir pan., bet čia jau tavo problemos - perrašyk.
Jei jau labai reikia *doc, tai pirmyn, niekas nedraudžia, tačiau naudoti *doc apsikeitimui kai abu naudoja OOo yra sadomazochizmas.

Perskaityk temos antraštę ir autoriaus žinutę - parašyta aiškiai OpenOffice. Jei negali padėt, tai patylėk. Nepatinka OOo, naudok MS Office.

prie ko cia duombazes jei sbeka eina apie dokumentus?
dar karta pareiskiu kad nerofilija yra saugpti dokumentus txt formatu o taip pat pdf. man pavyzdziui docus prireikia labai daznai tuos pacius paeditinti, todel ir sagau doce, o vat pdf failuose visus baigtus relyzus saugot- vat cia ir yra sadomazoxizmo, demagogijos ir kliedesiu virsune.
tai varykim visus pasiekimus html formatu- kol kas dar pilnai compatible visoms platformoms. a, pingvine trenktas?

Nueik į http://www.openoffice.org ir pasiskaityk - OpenOffice patentuotas trečiųjų šalių pavadinimas! Tikrasis pavadinimas yra OpenOffice.org arba sutrumpintai OOo. Jei nežinai situacijos, galėtum ir patylėti.

Nusiųsk savo doc’us į OOo bugzillą, naujoje versijoje atidarys viską, kaip turi atidaryt. beje, nepamiršk, OOo tai ne MS Office ir neprivalo atidarynėti MS Office dokumentų.
Jei MS sugalvos ir pakeis licenziją, galimas daiktas OOo turės iš viso išmesti MS Office dokumentų palaikymą.

Arba tu durnas arba apsimeti tokiu. Aiškiai buvo pasakyta ir ne kartą - Microsft neatskleidžia išsamių savo dokumentų formatų - t.y. nėra nei teorinių, nei praktinių galimybių tais formatais naudotis, kad viskas veiktu visu 100%. Todėl reiktų vengti tokių situacijų, ir ne tik vengti, bet ir suprasti kad taip yra ne dėl programos gerumo/blogumo.

OOo yra nemokamas - niekas netrukdo laisvai susiinstaliuoti ir naudotis. Be to, failai ne swx, bet sxw, kuriuos gali blogiausiu atveju su zipu atsidaryt ir ten pasiredaguoti kad ir su notepadu, paskui vėl suarchyvuoti į sxw Mirkt
Beje, MS Office laisvai gali teoriškai naudotis sxw - internete yra pilnas šio formato aprašymas, telieka tai realizuoti.

Jeigu blogai atvaizduotą dokumentą išsaugojai, tai nesitikėk, kad išsaugojęs blogą dokumentą jis bus geras - čia tik MS taip sugeba.

Prie Microsoft Acess, kuris eina kartu su MS Office.
Aš tik norėjau pasakyti, kad kiekvienas formatas turi savo panaudojimo sritį.

Viskas priklauso nuo dokumento. Jeigu dokumentas netinkamas txt, tai jis netinkamas ir neišsaugosi. Tačiau yra tokių dokumentų, kur txt tinkamas - pasižiūrėk į visokius README failiukus ir pan., yra nemaža dalis dokumentacijų parašytų būtent txt.

pdf tinkamas neredaguojamiems dokumentams, pvz., ataskaitoms, pranešimams ir pan.

Ir gerai, viskam savos ribos. Galima ne tik doc’e saugoti, pilnai tinka ir rtf, sxw. Na tik su rtf gali būti problemų, bet daugeliui atveju ir šis tinka.

Aš tau sakiau - kievienoj situacijoj žiūrime pagal poreikius. Jei nereikia/nebūtinas doc, tai velniam jį naudot? Bet jei firmoje (ar kur kitur) išleista krūvos lėšų MS Office, visi dokumentai, šablonai *.doc, firmos politika ir toliau remti MS, tai tada be abejo, nenaudoti *.doc, Word ir pan. yra mažų mažiausia beprotystė!