opel


opel

Deliojom cia vienam zmogenui auto, butinai turejo buti dyzelis, FWD arba AWD, iki 130t litu su minimaliaja iranga (parkavimas, muzika, signalizacija ir pan). Nu ir pasieme insignia bi-turbo dyzeli 195 Ag/ 400 Nm AWD su gera komplektacija ir dar universala. Audi A4 sedanas 2.0 tdi irgi butu isejes, bet gale vietos ten nekazka, o ir irangos nebutu iseje norimos. Superb’as netiko del koncervatyvios isvaizdos, Mazdos 6 vos vos jau neissirinko, bet vidus ten dar is 1998 metu. Avensis – buvo blogos patirties is praejusiu modeliu. Nu pasatas dar buvo rimtai svarstoma, bet yra gandai, kad kita met jau bus esminis modelio atnaujinimas, tai kazkaip tai ir atbaide.

šefas tokią turėjo darbinę. Švęsti šventę norėjo kai atsikratė Taip Keturis lyg kartus kompas važiuojant “numirdavo” ir labanaktis. Visus keturis kartus su traliuku į servisą veždavo… Po jo pasakojimų net mano senoji A8 atrodė kaip kokybės ir patvarumo etalonas Taip

blia, kad man tokios “bedos”… Cha cha

kaip cia:15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/naujojoje-z eland ijoje-turistai-susikabine-gyva-grandine-isgelbejo-bangos-nunesta-berni uka-61-315172viskas labai grazu, bet komentaras: Alus 15:14 IP: 195.182.79.146 Dar buvo kas ant kranto vienas kitą grandine susikabinę gelbėjo vienas kitą. Na …svarbu vaiką išgelbėjo. Cha cha Cha cha Cha cha

gal kas padangas pardavinėja bangoje?? Nekaltas Reikėtų R17 235/45 arba 225/50 4vnt Nekaltas

Tom4s - tokios siaubo istorijos mane labiausiai ir gasdina naujose auto… Ir kas svarbiausia, nu beveik apie kiekviena gamintoja vis pasigirsta. Lexus GSas (tiesa, atsigaudavo greit, tai teko net filmuot, kad irodyt), A6, CLS (garantinis 20 tukst)…Mano pries tai turetas antros kartos avensis - irgi svente svenciau Cha cha Tiesa, neuzgesdavo, tik dumine uzdanga padarydavo pusei kvartalo Cha cha

O hundajaus kodel nejame?

hug - kurio, i40? Tai kad tas 1.7 dyzeliukas biski per silpnas. Planuojama nemazai vazinet su keleiviais.

Ar galima Vilniuje gėlių bazėje nupirkti gėlių neturint leidimo perpardavinėti? Kyborgas lyg pirko pamenu Nekaltas

LengvaiSuper, tai va va… Jis dabar IS220d turi, tai nė menkiausios problemos nebuvo su ta auto Gerai Kitas naparnikas mano gavo vietoje Toyota Verso šitą Insignią, tai prašo, kad apkeistų atgal Juokiasi

bmw x1 stipriai kitokio plauko gelda? kiek maciau 130 t. jau padorios komplektacijos. Sakyciau kaip alternatyva.

jo, isivaizduoju kaip uzknisa. as pats pamenu kaip nervuodavo, tiek tokvila, tiek zaibo ratas (su saab’u) - pagal garantinius jie ten taip paprastai netaiso, aiskinasi, siuntineja gamintojams isvadas ir tt. kazkas is dileriu pasakojo, kaip reaguoja brangesniu auto pirkejai, kai nusiperka uz ‘savo’ pinigus sakykim Range Rover uz 300t ir kas trecia savaite i servisa…Nu ir kas kad garantinis, bet vis tiek skaudu Cha chapp - kiek vnt 180+ individu idesi i x1 gala?

pirkinekit pirkinekit visokius trYperius Cha cha(kad tik kur jetta neuzlinktu Cha cha)

nu nzn, jei taip visi verkia del insignios (nors siaip internete apzvalgose patikimumo ir tt - stovi gana ok), tai gal passatas galetu but alternatyva irgi. Gal dar nuolaida duos geresne pries nauja modeli…

kodel accordo nesvarstet?

As uz tiek jamciau turbo foresteri nauja ir dzin visi dyzeliai ir kitos problemos Cha cha

rhc - nu zmogus siek tiek pries japonus nusistates. O japonu dyzeliai truputi dar is praejusio amziaus Cha cha

primityvus - reiskias patikimas Cha cha

Soprano, nu kolega perka pastoviai, su gėlėm nieko bendro neturi pats Cha cha Čia jei apie kirtimus kalbam.