Opel Kadett GSi fanai - II (...istorijos nesuklastosi ...)

Opel Kadett GSi fanai - II (…istorijos nesuklastosi Cha cha…)

kiek auto realiai per tiek pakyla ?

tai dabar vaziuoja, kaip uz 110kw, ar dar miega keleta ? Mirkt

Manau dar miega keletas, reikia laidus su dangteliu pakeist, nes ant laisvu apsuku variklis netolygiai dirba ir kai ikaista, letai apsukas numet compas, nors gazas jau buna atleistas…Ir vaziuokle mano manymu per minksta, nes kasas tai ziauriai

Masinai stovint ir dirbant ant laisvu per toki laika man iki 50 tik uzkyla

dabar pradek ieskot slieku ir ardyt ir viska keist Juokiasi

del netolygaus darbo, nebutinai laidai ar dangtelis…slangutes vakumines, gofra, kolektoriiaus tarpine…zodziu ora traukt …pas mane nedirbdavo ant laisvu visai, laidai buvo blogi, nes atidarius nakti kapota - musdavo kaip grilianda, tik naujuz uzdejus niekas nepagerejo, buvo itrukus vakumo slangele maza tokia…pakeiciau - kaip laikrodis.

nu paziuresim, kas kaip, pilnai tikiu, kad gali but itrukus vakumine slangute kokia nors, vis del to 3 metus stovejes…

va va - kol išgydysi visus tokius ***elius…
Ufff

tie sudeliai tai px, kol jaunas tai vienas malonumas juos taisyt ir kai dar matyt akivaizdus rezultatas tai is vis Valio, bet ka daryt su tais susiktais buferiais tai nzn, reiks bandyt i ronika kreiptis, paziuret kokius kastus jie pasiulys

dzin anie - susitvarkyk techniškai ir TA praeik, tada normaliai galėsi važinėt ir tvarkytis tuos buferius…
Nekaltas

O tavo manymu as praeisiu TA be buferiu?

http://www.youtube.com/watch?v=zkDKU3IC0dI&mode=related&search =
PasisvajojimuiGirtas, kad maniskis taip eituValio

laidus ir vaakumus sutvarkysi - panašiai bus…
TaipGerai

a zapadlo paprastus užsidėt?..
Liežuvis

gal ir praeiciau, svarbiausia kad butu nr apvietimasTaip, bet tas buferis melynas… atrodo kadis kaip margutisGirtas

ne zapadlo… kad ju nera… ir netiks prie esamo dizaino.

jie yra: priekinis islietas bet neuzbaigtas ir du galiniai, vienas truputeli pazemintas ir jo neina uzdet, nes neispjove vietos duslerkai, o kitas orginalas kiek suprantu, tas uzsideda normaliai, bet melynas ir visai nedera prie bendro vaizdoNeCha cha ir nuo dyzelio yra priekinis ir galinis, manau tuos eitu uzmaut irgi is bedos. O kiek man gali kainuoti buferiu padarymas, nudazymas…?

nu paruosimas nebaigto gali ir iki 300lt

o buferiui irgi galima ispjautiMirkt

http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_diary_other/684204.68
835-=(1470570638

noretum tokio buferio ne?Cha cha

Priekis tai superinisNiam niam, ypac tos raides GSI daug duodaGirtas, o galas tai …siaip sau… grazu…bet galima graziau…nieko nera graziau uz dvi dvigubas duslerkasValio, o jis jau vaziuoja?