one pageidavimu

one pageidavimu

mano e30, paprastas, pavarges, prikelinejamas Šypsena

bet dailus jie Apkabinimas

tiesa kas daryta tai, prieky tamsintos lempos/kryziai, visi langai lengvai tamsinti.

ir dar buvo priekines snerves juodos, pakeiciau i chromuotas, turi buti kazkox akcentas Šypsena planuoju bus clean, be jokiu tiurlingu (nebent angel eyes) bei vietoje 1.8 isides 2.5 krabas Šypsena

o nafik ta kraba det, plyta kalk Nekaltas

sakau noriu arciau originalo, be to krabas lengviau dedasi,nereikia nieko burtininkauti.

youtube.com/watch?v=UBNpXm_hyos&feature=related

jokiu angeles akiu! Gerai

dar vienas e30 projektas drift king masteris bomba RWD for real men. Build not bought Žliumbia Žliumbia Žliumbia

nebus jokiu drift nei bomba nei kujomba bl Šypsena bus svarus grazus su chuliganine 2.5 sirdele

tada Gerai

ne pacukas esu, kad deti folges, carbonus spoilerius ir kitoki brieda. Svari masina labiau traukia aki nei pritiurlinguota. Man asmeniskai nei m paketo spoileris nesiziuri. Kad del komforto irangos, tai bandysiu susideti ka pavyks rasti originalaus: ac, el. langai, oda/rekaras, abs, originalus magas ir pan.

nu nezinau ant kiek lengviau, viska tapati keist reik kaip ir plytai Nekaltasna cia aisku tavo pasirinkimas, jai manai, kad taip issaugosi orginaluma Nekaltasbet su plyta daug smagiau vaziuot tokiam kebule

tokiam kebule ir 2.5 tds’a smagu butu imontuoti, bet, maza kada parduoti reikes ir noresis kazka gauti. Nieko vertas bus e30 su varikliu, kuris originaliai nejo i toki modeli. Gal cia tik mano tokia filosofija.

tai dokai vistiek bus nuo 318 Cha cha taigi jau neorginalu, na kaip bebutu, dziugu kad atsiranda tokiu entuziastu ir prikelineja grazius modelius Gerai

Gerai

žinau kas turi e30 su 3,0d motoru Šypsena važiuoja nerealiai gerai, bet ir dūmų meta kaip priklauso Cha cha

Kai atkelsi, bus žiauriai gražus chuliganas Gerai

dokai lietuviski, kam ten rupi kas juose buvo parasyta Šypsena) bus parasyta 2.5 Šypsena)