one.lt

one.lt

ateinu siandien i one.lt ir, pasirodo, man nepridejo siandien nei vienos sms!Apakęs kas per tvarka?! juk kiekviena diena pridedavo, jeigu apsilankydavai…kam nors tokia pat situacija?

Jau baigesi katino dienos, nebegausi taip lengvai tu sms…

Gal taupo Cha cha

bet juk katino dienos buvo tokios, kad tik apsilankius pridedavo, bet siandien net to nepadare Liežuvis hmmm pasipiktinau Piktas

Taigi nuo kazkelintos gruodzio dienos jau nebeprideda tu sms…
Jeigu nori - gali pirkt uz pinigus…Cha cha Cha cha
Girdejau, kad dabar prisiregistravus duoda 3 sms ir viskas, nori daugiau mokek…Aš nekaltas
Tik nzn ar dabar iseis tas fintas, kai tipo prisiregistrini issiuntineji turimas sms, po to issiregistrini ir vel per naujo registruojiesi, dar nebandziau to praktiskai…Cha cha

Tikras lietuvis.
O kodel jie turetu kazhkam kazhka duoti nemokamai? Klientu prisiviliojimas sekmingai uzhbaigtas. O kas nores keisti savo meila, kuri naudojo metus laiko ir kuri zhino draugai. Vat ir sedi One, nors dovanu karalius atsuko subine Ignore

Nu kad ir iš to one.lt meilo ten … padėk dieve…
Šimtas geresnių yra …

pvz.Aš nekaltas

Nevardinsiu. Mirkt Tai jau atskira tema Aš nekaltas

Nemanau, kad atsiras labai daug norinčių už sms mokėti. Kad kai seniau skaičiavau, tai man pigiau iš savo sim siųsti (1,95Lt už 10sms?)

niu as irgi nepagaunu kampo kas cia dedasi.
gerai, kad ant mamos ir tevo registru pritaupiau po 20 ir daugiau.
i bite siust dzin - banga yr. o va tele 2 ir omni kajp…
o! sumasciau! hmmm… taip ir padarysiu Liežuvis

saip labai patogu buvo- gauni e-mail’a ir sms’u perspeja…pasku sumazino iki 3u perspejimu per dienaLiūdna
gali ten nusiuntes kazkokiu numeriu uzsisakyti dar…tai kaip ten ar tai vienkartinis ir kai pasibaigs vel turesi siust ar kaip?Aš nekaltas

beje gal kas zino dar kokiu panasiu free adresiuku, kur praneshama apie atejusius e-mailus?Aš nekaltas

Ai, sunervino mane tas one’as. O aš dar visus kitus mail’us dėl jo pamiršau. Teks jų gražiai atsiprašyti Nustebęs

dar turejau mail me asap accounta, bet ir ten kazkas parista Šypsena zodziu…viskas baigiasi Šypsena bet tikrai nesuprantu, kam reiktu jiems moketi, jei jau turi mobilu ir gali is jo siuntinet…tiek tos tie nemokami Liūdna grisim prie ilgu email rasymo ir turbut skambinimo Šypsena

Pas mane irgi jau nesikaupia, buvau sukaupes iki 15, paskui jas isnaudojau ir dabar ju jau neprideda Piktas

pas mane panasi situacija! Liūdna

Geriausia buvo,kai kiekviena diena duodavo po 5 sms nemokamai…Aš nekaltasAs ir pastebejau,kad nebeduoda smsNustebęsNu,sikniai,one.ltPiktasTeks vel maigyt mobilo mygtukus,norint parasyt smsIgnore

Man ir nepridejo. Ir jau gal antra diena neprideda. Itariu vel kazka keicia.

Ka tik pažiūrėjau. Jeigu nori sms, moki 2Lt už 10. Taigi čia nesąmonė Ignore
Kas norės mokėti 20ct už sms? Ne Ar daug tokiu, kuriems ji brangiau kainuoja iš mobilaus siunčiant? Ne Neišdegs jiems tas triukasNeNeNe