OMNITELIS neduoda skelbimus skelbt!!!!!!

OMNITELIS neduoda skelbimus skelbt!!!

Cia jau paprasta sistema, is KTU baraku ir dabar jaurodos univero yra uzdrausta skelbt skelbimus, nes jau tipo labai smarkaiai kazka ten prisiukslino, ar nepatiko skelbimu turinys it t.t. Na buna, ir todel omnis uzdraude is tu vietu skelbt skelbimus.
O tie kurie tom vietom nepriklauso, gali siust kiek nori, kol omni neuznervinsŠypsena
Vat ir visa jums teorija

o naudojant proxiukus ?
ar pavyksta issiuti ?
ir da kokie IP uzdrausti ?
ar visas sarasas , ar tik tam tikras?

Viskas ten puikiai veike Gerai

OMNIS yra JĖGA!!!

Viskas veikia kuo puikiausiai!!!

Das ble omnitelis jau visai nusivare. jau ko be paklausciau negalima is niekur duot skelbimu. kai paklausiau ju kame bajeris, sako, kad del to, kad kazkas dave omniteli kompromituojancia infa is musu IP, ale kazko man ir is darbo uzbanino, mano draugams irgi. Ir dar vadinasi nemokami skelbimai visiems.
Man atrodo ten tos kompromituojancios info daugiausia ir ideda ju paciu darbuotojai.
Omnitelis yra **************************************************, patys zinot kas :wink:
Siulau Bangai padaryt skelbimu lenta su pvz zodziu (ar ju kombinaciju )filtracija.
Bite jega!

Pries 10 minuciu daviau omnitelyje skelbima ir galiu pasakyti kad viskas veikia kuo puikiausiai.

Tai as sakiau, kad tik daliai uzbanino. bet nutariau parasyt, kad man ir darbe neleidzia duot, o is sauletekio baraku irgi neina. Girdejau is KTU kaune irgi

Jei tavo kompani, kurioje dirbi, kap nors prisišiukšlino omniui, tai ji, saugodamasi, ir uždėjo draudimą visiems kompams iš tos kompani Šypsena

Tai kad nebuvo kam prisiukslint. Visi uzeriai - senos buhaltere. Grynai tik as ir duodavau skelbimus, pvz ieskau mobilkes, ar kas pasiulytu ten kokiu kompo daliu, o tai gi nera blogai.

he Šypsena

qr siaubas?

…siaubas… Apakęs

Ui gera fotke Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Cia jau joooo Reikes su gix vel pradet gert, nes kazko live neidomus daros.

jisai vaikas liudnas… todel cia taip ir atrodo… hehe… mete gerti… tai ko chia jam linksmam buti? Cha cha Cha cha Cha cha Šypsena

aha net i save nepanasus… Šypsena

tai jau atrodai…kaip po… Cha cha Cha cha Cha cha

as tai atrodau kaip pasiruoses susaudymui Aš nekaltas