OlympusCamediaC2100 ar CanonPowerShot Pro90-kuris geresnis?

OlympusCamediaC2100 ar CanonPowerShot Pro90-kuris geresnis?

Sveiki žinovai,
Kas naudojotės minėtais fotikais-pasidalinkite savo patirtimi apie jų pliusus ir minusus.
Ketinu pirkti skaitmeniniuką-kadangi pirmas kartas-bijau apsirikti.
Ketinu fotkinti peižazą,momentinės,portretinės nuotraukas megėjiškame lygyje.
Norisi,kad iš skaitmeniniukų gautusi normalios nuotraukos max 24x30 dydžio.
Dar-nepavyko rasti info kokios Olympuso kainos Lietuvėlej,kokioj firmoj jais priekauja.
AČIŪ už bet kokia pagalba Šypsena

kad labai seni modeliai (nereiskai kad blogi, netgi gal labai neblogi), taigi nemanu kad rasi kas Lietuvoje jais prekiauja … nors kazkur seniau maciau Pro90 pamineta, ar tik ne sisnetos kainininke …

Na taip, man irgi pasirode, kad kazkur pries kelis metus tas senienas maciau Šypsena Bet jei parduodama po 1000lt - gal ir verta paimti - sena klasika.

Canonu dar BMS prekiauja. Jei manot,kad minėti modeliai-senienos, gal žinot naujesnių su galingais zoomais?

Olympus C-730 UZ Fujifilm FinePix S5000 Z Olympus C-740 UZ Olympus C-750 UZ
turi 10x zooma
Olympusu - amerikietiski pavadinimai. Cia kitaip rodos vadinasi.

Man atrodo-tokie patys pavadinimai.Sagara,AČIŪ už patarimus.Jei pasiseks-imsiu Olympus C-750 UZ.

O jei nepasiseks - imk 740 su daugiau atminties - tie megapikseliai svarbus.
740, atrodo, turi mazesni makro fokusavimo atstuma nei 750 - muses galesi fotkint Šypsena

PALAUKIT !!! zoomas dar ne viskas !!! pas c2100 ir pro90 objektyvas (siaip tas pats pas abu modelius) yra su stabilizatoriumi, kas yra gana svarbu ir pas cia paminetus likusius olympusus to nera. Tik vat man rodos pas fuji yra kazkoks stabilizavimas, bet manau sio modelio Lietuvoje teks dar palaukti …

p.s. jeigu ka dar yra toks panasonic dmc-fz1 (jau yra ir naujai prstatytas dmc-fz2) , turi ir vaizdo stabilizavima (kas ant didesnio zoomo turetu buti labai geras dalykas), turi 12x zooma … taigi ir sita paziurek …

Taip, man tas IS irgi patiko Šypsena TIk Pro90 - senokas modelis. Panasonic dmc-fz1 - labai fainas, bet tik 2Mpix - senas modelis.
Turiu ir abejone - ar IS efektyvus kai ilgas zoomas (pvz 320mm)?
Man rodos IS veikia ribotame diapazone ir nera labai efektyvus su tele zoomu. Bet tai speliones.
Panasonic dmc-fz2: Optika - superine! Leica juk Niam niam mielai tokia ant savo SLR uždėčiau Šypsena Bet velgi - tik 2Mpix Liūdnas Truputi mazoka. Bet labai norint iki 20x25 cm galima istempti (kai tokia gera optika)