Oldsmobile 76

Oldsmobile 76

Gal kas patartumet kur gauti pavaru deze Oldsmobiliui 76 metu 5.7litro varikliui

nezinau

Is kur tu tokia egzotika istraukei?!Nejaugi Lietuvoj tokiu tacku vis dauges-pastaruoju metu pastebejau tendencija, kad zmones panasias masinas i Lietuva atsiveza. Zinoma man orginalumas irgi patinka, praktiskumas taip pat(penkiese ant galines sedynes, ir dar vietos lieka!), bet sirdi skauda, kai ir mazoj Lietuvelej kazkas benzina tonom niekais deginaŠypsena

ieskok draugu usa. jei bandysi uzsakineti is lietuvos sumokesi belekiek pinigu…
o tu nebandei jos pas rimtesnius meistrus nuvezti? dabar viska taiso…

Tu ja jau turi, ar tik mastai, kaip sutvarkyt jei paimtum? Siauliuose yra svalke visokiu tokiu monų. Parasyk i privata byski daugiau, gal patarsiu kur kreiptis Labas

Bandyk remontuotis - nemanau, kad brangiai iseis.

VV

Manau, kad jame eis standartinė 3 pavarų automatinė dėžė nuo 350 modelio V8 variklio, o tokie ėjo į 1000+1 modelį, tame tarpe Ford, Chevrolet, Dodge ar Cadillac modelius. Reikalas tame, kad šie mazgai pas amerikonus unifikuoti. Kai man reikėjo 5,7 variklio Dodge Ram, tai man pasiųlė išlupti iš Chevrolet Caprice, taip, kad greičiausiai tix kiekviena dėžė nuo 350-tuko…

Jei jau babkiu tokiai masinikei turejai tai patikek uz kelis simtu lituviai tavo pavaru deze is numirusiu prikels…

Pasirodo ir lietuvoj oldsmobiliai vazineja tuo geriau statoilam, shelam ir dar kokiaj kolonkej

Už tuos kelis šimtus, tokiai mašinai, viso labo tepalus pakeis, o remontukas patikėk kiek kainuoja…(priklauso kokios bėdos)

Ko jūs čia razlivajitės’? Matot, kad bachuras su savim kalbasi…
Ot laikai atėjo…

ja ja, unifikuoti. kol nepradedi isrinkineti ir surinkineti. jei gerokai skirsis metai, tai jau keiciant gm -> gm reiketu labai rimtai pasidometi. o del gm ir fordo compatibliskumo netgi laaaabai suabejociau.

[quote]
Vaikinas( ex Pikčiausias) rašė:

GeraiGeraiGerai Cha chaCha chaCha chaCha cha

VV