oi kaip bloga po vakarykscio...

oi kaip bloga po vakarykscio…

Susirinkom vel pas Porteri ir vel prisigeriau… Tik si karta miegojau nebe su raliu, o su moterishkos gimines atstove. Nesakysiu su kuo… Paxmielas - sunkus dalykas…

Užuojautos Mirkt Aspirino (geriausiai - rusiškas) kalk porą tablietkų ir daug daug mineralini (negazuoto!) Kietas

nu bliamba kaip cia tu man neistikimas buvai?Cha cha

Kadangi tamsta sake buvai namie, kai viskas buvo organizuojama, tai nenorejom trukdyti… O be to man norejosi su kuo nors kitu tai ishbandyti Mirkt

o kam dabar lengva !? … Aš nekaltas

Maruxzai, kaip as tavy puikiai suprantu. As pati vakar Karolinoj buvai. Galvojau, galvojau ir sugalvoti apsilankyti po ilgo laiko tarpelio ir meetas girdejau vyks, tai galvoju apsizvalgysiu nugi ir apsizvalgiau, tai dabar i zmones sunkoka zvalgytis. Oi galava, galava pacimu ty ne zopa!!!

A bet tai Gurgutes kazko nera tarp meeto dalyviu ??

…nu tu ir alkoholikas…Cha cha

…ir dar priedo neishtikimas…Cha cha

…o kaip, ant sazines paxmielo nera? Cha cha

maruxz rašė:

Susirinkom vel pas Porteri ir vel prisigeriau… Tik si karta miegojau nebe su raliu, o su moterishkos gimines atstove. Nesakysiu su kuo… Paxmielas - sunkus dalykas…

Nepavydziu jums. Kartais nuo pagiriu isgelbsti blogas oras Cha cha. Tiesiog pabungi vejo ir lietaus ir lieki manuose. O draugai ryte skambina ir skundziasi Cha cha. Patarciaus "po vakarykscio" jokiu budu negerti kavos

Nuo pagiriu gelbsti daug coffee/arbatos, va…
O taj pat nuo alaus susirges-alum ir gydykisCha cha

Del to meeto as dar nezinau del to ir nesioficialinau. Gal ateisiu i jumis zmones pasigrozeti. Bet dabar negaliu galvoti apie jokias Karolinas. Visai galvoti negaliu. Fui kaip nesmagu kai tampi zmogus negalvojantis (besmegenis).

nu, Maruxz, nesikeiti Cha cha tai kas bus po sestadienio meeto? tiesa, manes su Marciux turbut nebus Nustebęs na, bet cia ne 100%

Vat teisingai dariau, kad visa vakara arbata geriau - nei pachmielo, nei galvos skausmo!!! Cha cha

Me too Cha chaCha cha

…tipo kas-ar taip jaw bloga nuo alaus perdozavimo, ar del alaws trukumoŠypsena

Babauzis rašė:

Me too Cha chaCha cha

Oi kaip jums visiems faina, kaip gerai, kad nera paxmielo… Tiesiog saunu! O ka man dabar reikia daryti? Mirti kokiam patvory? Nu jau ne… Geret arbata sakot? Patys kalti!

O taij bleat, dar pasakyk, kad tawi nugirdem…neeee, pac gerej,va…o dabar naturalei reik atkentetCha cha

nu negi tau tajp jau prastaij kad Giltine i patwori traukia?Cha cha Cha cha Laijkykis brac!!!

maruxz rašė:

Oi kaip jums visiems faina, kaip gerai, kad nera paxmielo… Tiesiog saunu! O ka man dabar reikia daryti? Mirti kokiam patvory? Nu jau ne… Geret arbata sakot? Patys kalti!

maruxz rašė:

Oi kaip jums visiems faina, kaip gerai, kad nera paxmielo… Tiesiog saunu! O ka man dabar reikia daryti? Mirti kokiam patvory? Nu jau ne… Geret arbata sakot? Patys kalti!

Gerai, maruxsai, nesnervuok!
Drauge kazkada pasakojo kaip per trumpa laika nuimt pagirias: ishgerti daug raugintu asgurku skyscio (to, kur stiklainiuky lieka kai suvalgai agurkus). Sake mygam padeda! Cha cha

Geriau tu papasakok kaip laikosi tavo gerklyte po vakar karaoke?! Cha cha Cha cha

Epsonas> nu nigani bicas, bo kai ash atsipaipaliuosiu, tau bus riesta!.. Saipysis jis mat ish manes…

Vis tiek svarbiausia vakarelio show momenta praleidai. kaip visada… Looser!