OFFROAD\'as siulo banginiam strielka don\'t miss that oportunity

OFFROAD’as siulo banginiam strielka don’t miss that oportunity

Nu kavianski avtobanginiai ir netik siulau daryt strielka siandien vakare kur , ka jus i tai?
Kadangi yra vaziuojanciu i AB filiala vilniuje "Garage inc.", tad galim aplankyt kolegas paziuret Villelio bolida kaip subjauros orion’as, ir galbut ka dar nuveikt.
Kur esmis tyli? nori pasivezint pas mane vietukes yra masinoje Cha cha
NUS davaice pasiulymus pageidavimus ir REGIstruojamesCha cha

As, f-1, esmis ir chiortaz warome i portugalija! Tai turbut neiseis taip kaip tu siulai! Nors kad faina bus tai net neabejoju!Mirkt

PavargęsPavargęsPavargęs

Kodel jus wisi pazodziui suprantat? O gal reikejo taip: "portugalija" - vilniu!Cha cha

tai gaidys gaunasi, ydomu ka kiti paspangsPavargęs Cha chaCha chaCha cha

O visi tai cia as tik Cha chaCha chaCha cha ApakęsApakęsCha cha Ka veiksit Vilniuj? as biski atsilikus Žvaigždė

Ne, ne tik tu, cia dar buwo tokiu weikeju!Mirkt O vln, tai i garage warom, man masiniuka biski twarkys ir paskui sotke darysim! Jei ka tai prisijunkit po darbo, nu ar kaip jumi iseis! Manau nieks nesupyks!Taip

Tai sankabos trosa visa dar keisi?Cha chaCha chaCha chaCha cha
Kelinta val isvarot? typo Baisu… Nu jeio geri busit gal ir prisijungsim dar garaze nesitrynem Cha cha

Ne, sankaba jau senai susitwarkiau! Ten biski trauka padidins! Kazka su turbina! Iswarom kazkur ne anksciau trecios wal! Dar tiksliai nzn! F-1 turi ma pasukt, tada zinosim! Nu jei ka tai Žvaigždė zinute parasysiu! ok?

Nu jo jus bedarbiai lodariai 3 val galitCha cha, mes darbinykai kuproti nxjaCha cha
3 val tikrai ne , nu gal kas jei veliau prisijungtu tai galima varyt gal but nors kaip ten rast no ideas ta garazaPiktas

Nu tai te wietiniai galetu jumi pasitikt! Nes as ir pats nzn kaip rast! Tai speju skambysiu orion kad parodytu!

man irgi butu geriau jei veliau pvz kokia 17-18 val. Offroadai ar tinka tau toks laikas?

18 liuks Gerai Pas mus siaip laisvas ekipazas Nekaltas Ka tariames?

gauila kad vakare i panevezi varau…kita karta tikrai leksiu su jumis. sekmes