Odos grybelis

Odos grybelis

Kaip jau rašiau,pagal tyrimų rezultatus tik vienas procentas visų alergijų ir pasikasymų nuo maisto. Visa kita visokie parazitai.
Taigi kam kyla neaiškumų dėl šuns savijautos,rašykite. Į privatą atsiūsiu kur kreiptis Kietas
Veiksmas aplink Kauną Kietas

Geriau rašyk viešai. Ir nesumenkink maisto reikšmės. Labai retai prie sveiko, turinčio stiprų imunitetą šuns prilimpa tokios bjaurastys, kaip grybai, demodekozė ar kokai.

mano suniokui irgi taip buvo… odos grybelis… nuvezem i pas gydytoja ir sake kad grybelis gali but nuo bet ko… pakeistu skalbimo milteliu, pakeisto suns maisto… mano suniokiui vos isgijo tas ssss… o jis atsirado del to kad maudosi visokiuose tvenkiniuos arba nuo milteliu tarakonu kad nebutu… Šypsena

na as dziaugiuosi, kad mano suo tuo nesirgo. tfu tfu tfu per kairi peti… Cha cha

Nu nezinau mano suo nesirgo it neserga alergija .Cia tik ash sergu biski Cha cha .O dar vienas klausimelis kodel tik aplink kauna ?

Tikriausiai kad veterinaras arba klinikos yra Kaune ar jo apylinkese TaipCha cha

Nenoriu viešinti, gydytoja tuo užsiima papildomai ir visai netrokšta, kad apie tai visi žinotų. Taip sakant vieša paslaptis Cha cha

O man gal ir reiktu Oli del to grybelio patikrint… Nes sake lyg nuo maisto bt zinot tyrimu tai nelabai dare (na ji dar kasesi ir ausis tai paziuejo ar nera erkuciu tai nusprende kad alergija, O dabar kasosi kojytes, o ausu - ne). Kas zino kur patikimai pasitikrint Vilniuj ir kiek $?

Dziadai, tik reiktų visus perspėti, kas ten važiuoja, kad į tą kiemą (į kalną)nevažiuotų su mašina. Nes maniškis sumąstė užvažiuoti… tai dabar mažinos galaas sulamdytas, o kalta likau aš…Nustebęs O kai aš važiavau sniego dar nebuvo…

Bus proga nauja mashinaMirkt nusipirktTaip Cha cha
Nera to blogo…

Yra proga man vos priėjus prie mašinos pasakyt: "Va matai, matai ir vis per šunį…"

O Tu jam kontrargumenta- Nekaltink veidrodzio jei Baisu kreivas. Cha cha

nesupratau, tai ka - shuo uzh vairo sedejo ar kaip? Cha cha Cha cha Cha cha

o musu shuniui irgi kazhkas Nustebęs Vasara pleiskanot eme, veterinaras dave vaistuku nupurksht, tai kaip ir praeje buvo, o dabar zhiuriu vel pleiskanoja Nustebęs

Maniškiam vasarą buvo pradėjus oda pleiskanot, atsirado kažkokių žaizdelių. Galvojau - ragas. O pasirodo, kad ne. Net nežinau nuo ko ten viskas buvo, pats savistoviai nupirkau tokio aliejaus, pašėriau juom apie mėnesš - oda švari, be jokių ten pleiskanų ir kitokių brudų Šypsena

va va, vasara tas pats buvo, pleiskanojo, kasesi-nusikase iki zhaizdeliu, po to lyg praejo, o dabar vel Nustebęs ka pirkai?

Pirkau "vita groom"
mr.groom produktas.
kaina virš 50 lt.
bent jau buvo žvėryne.

na as siaip Kaune, bet gal ir cia rasiu - pabandysim Šypsena

Šiaip tiekėjas yra Kaune, bet darbe neturiu jokių kontaktų.
Jei nepamiršiu, ryt atsinešiu ir parašysiu

Manishkiui vokiechiui kyla kazhkas panashaus i alergija pasimaidzhius upeje. Jis ima kasytis, o kartais tiesiog visas zhaizdomis pasidengia (pirmiausiai oda parausta, tada jis pasikaso ir atsiveria zhaizdele). Bet shia problema tik vasara turim.
O va dabar tai nezhinau nei kur kreiptis nei ka daryti… Jam kakzkoks ausu "grybelis" Baisu Cha cha Jam nieshti giliai ausyje, kai valai jam skauda, kartais buna tokios ishskyros, kaip odos gabaliukai.Dareme erkuchiu tyrimuka - neigiamas (jei tikesim veterinaro kompetencija), i ausu uzhdegima tai irgi nepanashu… Vienu zhodzhiu kazhkas visai neaishkaus…Gal kas kokiu minchiu turit?