O.T. naivumo viršūnė (ne šio klubo tema)

O.T. naivumo viršūnė (ne šio klubo tema)

rašau šiame klube, nes čia tinkama publika.
taigi, šios dienos žiniose - Londone 15 kmetė mokinukė mokykloje pagimdė. ji neįtarrė, kad yra nėščia!

kaip taip būt gali? o tėvai, aplinkniai? lyg pilvo nematė Nekaltas

[quote]lyg pilvo nematė
[/quote]
pilvas tai antraeilis dalykas. normalus kūdikis kokie 3kg, dar + vandenų + placenta = 6kg tai gali nepastebėti, jei liekna pana, o jei burbulas - tuo labjau. Cha cha ne visos Moteris priauga 20kg.
bet mėnesinės, kirpčiukai, uoslės pokyčiai - masė masė dalykų, kurių neįmanoma nepastebėti

Na, jei vaika pradejo itikinta gausianti crack’a nuo menesiniu, tai visai itiketina. Šypsena

…nežinau, kaip dėl tos naivios mergaičiukės, bet klubą pasirinkai tinkamą…tikiuosi idomių pasisakymų…Šypsena

Imanoma nepastebeti,pazystu dvi motinas,kurios buvo soko busenoj kai suzinojo,viena ju gyveno su dukra ir sugyventiniu vieno kambario bute,mergina bande pagimdzius palikt vaika ligoninej,o gydytojai rado tevus,o sie mergycka obrazumyli,kalbejau su motina,ji isties nieko neitare,merginos drauges irgi.Kita motina,mano laiptinej gyvena,mergaite mokine vidury dienos atejo pas kaimyne susirietus,si iskviete greitaja ir neradus motinos palydejo mergaite iki ligonines,va ten ir paaiskejo.Vakare tai kaimynei motina vos neiskabino akiu-kaip drysti tokias nesamones issigalvot?Taigi,tai nera neeilinis ivykis,motinu kaltint negali,dirbi,pareini ir turbut svarbiausias dalykas krentantis i akis tai veido spalva,paziuri i vaika ir daug maz pamatuoji jo savijauta,na dar akys,o pilvas,na tai jei jis nera akysna krentantis,tai patys pagalvokit,nejau kam i galva ateitu tokia nesamone kad jusu nepilnamete dukra laukiasi?

pilvas tai antraeilis dalykas. normalus kūdikis kokie 3kg, dar + vandenų + placenta = 6kg tai gali nepastebėti, jei liekna pana, o jei burbulas - tuo labjau. Cha cha ne visos Moteris priauga 20kg.
bet mėnesinės, kirpčiukai, uoslės pokyčiai - masė masė dalykų, kurių neįmanoma nepastebėti

[/quote]

atsiprasau, iskilo toks klausimas… Menesines, uosles pokyciai… bet kas yra kirpciukai? Mano kraste kirpciukais vadinama grifka…Nekaltas O kuo tai susije su nestumu?

nu arba absurdo teatras, abra nieko nesuprantu:vPavargęs
tamsus zmones kiba tos anglijoj gyvenaBaisus

…žinok U.K. gyvena tik serai su bakenbardais, Madona ir Berezovskis…durnių ten nėra visai…

visas bajeris kad jai 15… o ne 12… kaip iprasta ant Londono…

Tai kuom deti kirpciukai ???

Kava ir man ups Cha cha prašom Cha cha Niam niam

[quote]kuom deti kirpciukai
[/quote]
pastebėsi, jei pasidomėsi. ne visoms būna, bet daugumai. taip taip, ta pati gripka

[quote]tamsus zmones kiba tos anglijoj gyvena
[/quote]
labas rytas. naujieną sužinojai?

pastebėsi, jei pasidomėsi. ne visoms būna, bet daugumai. taip taip, ta pati gripka

[/quote]

[/quote]

susimaišei nikuose, smagusis terapiaute?

[/quote]

[/quote]

Kava…beje katik išviriau

Regis kava verdama už kampo…

man negaila kavos praeiviams…ibo ir taip trošku kuriatnike…

(girdėjau razbaininkų šaiką renki? Tučka Jarominas)

Tamsiu ir net visiskai juodu zmoniu toje Anglijoje gyvena daug Taip

Niu mano drauges sesuo kai laukes irgi nieko aplinkiniai nemate, nes pilvuzo nebuvoNekaltas Bet, kad pati nezinotu, taiBaisus

jei nezinot kad esi nescia naivumo virsune, tai kas yra naivumo apacia? Nekaltas
turiu savo versija, ale noretau pirm isgirsti Moteris sapaliones… Cha cha