O laikas turi tik vieną...

LabasUzeik busi 4-tas,Ot ir neatspejai.!Cha cha O gi del to,kad jie nesigaili prarasto laiko.ŠypsenaBučkisBaisu

Na ir kas kad negrizta, jei griztu netik su gerais bet ir su blogais dalykais. Kas noretu is jusu pergyventi dar karta kosmarus…

LabasTaip,buna,kad ir blogi dalykai sugrizta Liūdna Bet kaip sako mano draugaiLiežuvisraeina net tai kas gera…Liežuvis Gerai kada turi geru drauguGeraiLabas

Kam ji grazint?.. O ar jus niekada nenoretumet kai ko pakeisti? Reikia gyvent ta minute?.. O ar jus visada ta minute pasirenkat teisingus veiksmus? Jus man niekaip neirodysit, kad nenoretumet pakeist nors vienos savo gyvenimo minutes. O jei bandysit tai irodyti, as jus palaikysiu veidmainiais. Nepazistu ne vieno zmogaus, kuris nenoretu pakeist bent jau kazkurio savo padaryto zingsnio…

…be to gyvename ti karta…

Matai visi gudrus po laiko. Todel ir norisi kazka tai pakeisti ar sugrazinti. Pasvajoti galima, taciau reikia gyventi dabar ir ateityje, todel geriausia ziureti i ateiti ir kuo maziau gailetis praeities, nes kitaip gali uzgriauzti save negyvai.

O kam reikia, kad jis griztu. Maji goda mojo bogatsvoCha chaCha chaCha cha

Hmm, turtuolė mat mūsų…Aš nekaltas
Patogiau ir sveikatai naudingiau žiūrėti priekin, o ne atsigręžus-duobėn galima netyčia įnert…Graži

…ir kažkaip nepastebimai praeina pro šalį…

Istraukiau sena tema. Na gal ne tiek ir sena. Bet ir nenauja. Laikas visada su mumis. Sauletekis ankstyva vasaros ryta. Tiesiog degantys raudoni klevu lapai. Argi tai ne laikas?

LabasNa jeigu sugrazinai,tai welcomŠypsenaO tu romantiskai nusiteikias,tai as pratesiu tavo minti."Tiesiog degantys raudoni klevu lapai…Baltas ir atsiaurus ziemos speigas,karsta garuojanti arbata su romu,liepsnojantis zydinis ir burelis artimu draugu…Graži

Tai ko mes apie laika negraziai snekam? Bus pavasaris, vasara. Bis ir ziema, arbata, romas, zidinys, draugai.

O gal ir gerai , kad laikas turi tik viena matavima.
Ir jo negalima nusipirkti uz jokius pinigus, ar kitaip "susikombinuoti" uzimant kazkokius aukstus postus Jis laiko mus savo glebyje vienodai paliesdamas visus.
Kazkas yra pasakes, kad "gyvenimas- tai spektaklis be repeticijos" , O laikas ko gero yra sio spektaklio rezisierius

LabasNa ne visai noreciau su tavim sutikti.Savo gyvenima rezisuoja ne laikas o mes patysMirktBučkis

bijau kad tau atsakymu reiktu apieskoti viskio butelio dugne jei nerastum pirmame butinai bandyk antra…jei nepades tai reiskiasi atsakymo neraŠypsena

Ziurekime tik i prieki neatsigrezdami atgal,juk gera kaip turi ka prisiminti ,

TaurėSita tema jau buvo:"In vino veritas…"I ritorini klausima ritorinis atsakymasLabas

tai blyn ko dar reikia…buvo tema…koks…na…svarbiausia galutinis rezultatas o ne keliai ji pasiekti…

GėlėsTai va, as ir galvoju,ar bus man gera prisiminti apie tai ka as dabar darau.Yra tiek nuostabiu dalyku in real…Taip

Sorry, papriekabiausiu: matematiskai grizimas atgal su vienu matavimu niekaip nesusijes. Tu gal turejai omeny vienakrypte tekme. Jei yra vienas matavimas be jokiu kitokiu salygu, gali drasiai juo vazineti pirmyn atgal kiek tinkamas. Teoriskai teisingiau butu laika pavadinti ketvirtuoju musu erdves matavimu… Ir teoriskai grizimo galimybe neatmetama. Aš nekaltas