O kur Vilbana su motais dingo ?

O kur Vilbana su motais dingo ?

Vakar važiuoju ogi nieko ner tik džipai pajerai stovi ir psio… tiklapis konstruojamas ? kai sakant nušviekit tamsią liaudį…

Pladas tuoj atgaivins, jei uzmigo Gerai Laimingas

…zinau tik tiek kad issikrauste “HD” , vietoj moto serviso kazkas kitas ten busŠypsena gaila Liūdnas vienas is geresniu motoservisu buvo

gal uzsilenke firmele?
mazdom lyg ir vista prekiauja o jaguarais sostena …

iki lapkricio men.prekiaus Quinqiais, o nuo gruodzio iki 05 vasario - hindustan markes automobiliais!
Mirkt
kadais jau rasiau apie vilbanos darbo stiliu Blogai
ir del pastovumo atspejau! ech, reikejo totalizatoriuje statyti, kad ilgai negros…
kazi ka dabar atstovaus ir kuriam laikui?

dabar ten Mitsubishi Motors salonas. nbera nei HD motu, nei mazda, nei jaguar. dar lyg dabar gal kokia mitsubishi motopirda tik ir gautum.

o vilbana ducati ir ju detalem neprekiavo?

Tipo gal ducati atstovybes neliko???
Laiku nusipirkau Šypsena

manau kad tau tai dziaugtis nelabai yra ko… Nekaltas

Sypsena pro asaras… Liūdnas (Ducati Monster 900)

alfa romeo jei ka kreipkis is vokieciu parvesim detaliu, patys siuntemes pora. E TAI RIMTAI NEBERA DUCAIT?

Sveiki dar karta,
gal kas tiksliau zino kur motoservisas is Vilbanos tiksliai isvare. Pacioj vilbanoi kazkoks vadybininkas bande pasakot kad i lygtais crysler-jeep autocentro patalpas, o gal sentra kazkur. Negaliu vaziuoti nes mano monster tepalo filtro negaunu. Liūdnas gal kas dar kokia moto parduotuve zino? motogamoje jau buvau…neturi.

pabandyk +370 682 31709 arba
e-mail: [email protected]

Laisves pr 125. ( Berods) Siuo metu ju pardavmio vieta salia PAS JUOZAPA. Nissan parduotuvei Budrikio uredijoi…

siaip yra WWW.ducati.lt , bet cia tik turintiems laiko… ir kantrybes…

Aciu radau…
tik burdakas pas juos ten…
sake uzeit gal uz kokios savaites…

siandien buvau naujoj VILBANOJ ten kur nissan centras ir chrysler (prie Pas Juozapa), tai didziulis bardakas dar ten, niekas nesustatyta, atsikrauste va tika, ir va patiko kai uzejau baxuras isiminejo is tases taures Plado ir Vilbanos laimetas Gerai buvo ir 2004 05 29-30 Gerai Gerai 1-vieta!

zhilva turbut Laimingas

tas pats Laimingas Sustatyti varikliai ant grindu, aprangos, kozos Harley-Davidson… Gerai pirma kart pamaciau kaip atrodo tikros moto parduotuves kraustynes Cha cha