O kaip del istekejusiu ir vedusiu?...

O kaip del istekejusiu ir vedusiu?..

nesijauciu, kad isduociau mylima zmogu bendraudama su kitais, nors kartais keistai skamba jo zodziai, lyg priekaistai. nezadu savo bendravimo atsisakyt, juk nieko blogo nedarau, noriu turet draugu.

TAip manai?

Tik kai pagalvoji,jei vyras taip vakarais sedetu ir su kazkuo pastoviai bendrautu…Hm…

bendravimas juk netolygu meiles romanui. ir as zmogus, noriu savos erdves, draugu, tad manau, jog esu teisi.

bendraut yra idomu ir manau reikalinga…as ir manau kad tu esi teisi
reikia kad ir tave suprastu, nes tavo gyvenimas vis tik liko tavo…

aciu uz pritarima.

na patarimai patarimais, bet turi nuspresti pati Šypsena

drauga jau turi,tai kad ziurekis,jai nemoki kartu su juo draugauti su savo draugais,tada jau reikia pas psichologa nueitiMirkt

svarbu kad tas bendravimas neperžengtų ribos Laimingas

va, cia tai tiksliai pasakyta GeraiGerai

as zinau, kad reikia jaust ribas ir visada tai darau. nors aisku sako-"niekada nesakyk niekada’, bet as tikrai zinau ko man reikia.

viskas prasideda nuo bendravimo, lovoje irgi galima bendrauti… ir sakyti, kad tik draugai ir t.t.

Ir neturetum taip jaustis. Viska darai gerai, tik neperzenk draugystes ribu ir tiek Mirkt

pritariu

Nu nors prie vieno mano pasisakymo tu nesikabineji Drovus

pas mane panasi situacija, megstu bendrauti su zmonemis, bet antroji mano puse ne visada mane supranta, ypac kai einu su kokiu savo senu pazystamu kur nors kaip draugai pasedeti.
ir nereikia cia skleisti ereziju, kad "nuo to viskas prasideda", jei zmogui to nereikia tai ir nebus nieko daugiau.

as irgi megstu bendrauti su zmonemis,bet ne manau kad man patiktu jei mano antroji puse pvz. nuetum bendrauti i kavine su kokia nors mergina kaip su drauge.Ir man atrodo kad visi mes taip galvojam,tipo:suprask mane, bet as nenoriu suprast tave

TaipTaip!!!!!!!!!MirktMirktAngelasAngelas

Ai darykit ka norit,viena karta gyvenam reikia daryti tai kas norisi ir neimti i galva ka kas nors pasakysLabasLabasLabas