o jei taip?

o jei taip?

na cia geriau Mirkt Taip

…daug geriau…

berods, kai mikelandželą paklausė, kaip jam pavyksta kurti šedevrus, jis atsakė: labai paprastai, aš tik nukerpu viskas, kas nereikalinga (netobula, nepatrauklu, neįdomu ir t.t.) ne pats blogiausias principas. pridėjus aukso pjūvio (vertinys iš rusų kalbos) ir judesio laisvės principus galima kurti tikrai neblogas nuotraukas. ne šedevrus. bet įdomias. kitokias, nei jūsų pažįstami, fotografuojantys “centre ir su batais”… kuom tavo variantas skiriasi nuo mano? aš “padėjau” veido akcentus ten, kur jie turi būti - banaliuose aukso pjūvio taškuose. “paslėpiau” smakrą ir ausį, palikdamas sukurti juos vaizduotei. o vaizduotė juos kurs į geresnę pusę. tas pats su plaukais. ir spalvos tonas. man šios moters bruožai - ispaniškaiitališki, asocijuojasi su pietų kraštais, šiluma ir saule. dėl to ir toną parinkau šiltą. o pas tave tonas ne neutralus, o kažkos į mėlynumą, t.y. šaltas. vat tai irgi ne į gerą nuotraukai, kai toks disonansas. na tai mano kukli nuomonė žaidime “rask 10 skirtumų”. ir nors Bugailiškis-Prūdas sakė, kad fotografijos (istorijos) nesuklastosi, bet kam nemalonu matyti save gražesnį (įdomesnį), nei iš tiesų. ir be plastinės chirurgijos - fotoshopo intervencijos į veidą?

aciu uz kuklia nuomone…

ta pati galva ir jau trecia fotografija…

sakyciau per daug nenaturalus veidas, per daug issidazius merguzele ir nemegstu tokiu nenaturaliu plonu antakiu Ne