O chia mano, ble.

O chia mano, ble.

ot kur kapitalistine ispera Kanda juokaunu Cha cha Gerai

jei vogčiau, tai su visa lenta nusineščiau Juokiasi Gerai

Valio Cha cha

*****, cia, o ne krepsys… Nera gatves krepsinio atmosferos Linksmybės

nors karta, bet pritarsiu glockui … Kietas Gerai … ner cia gatves krepsinio atmosferos Ne Cha cha

Pas mus kasis atrodydavo taip: Balta lenta, su ispaisytais graffiti ar trafaretais, visa aikstele aprasineta iv. uzrasais, piesiniais, pvz centre - kaukole, o jei dar tinklelis metalinis budavo tai isvis Gerai

A ko truksta? Piktas Suluzytu suoliuku, prispjaudytu siemkiu i alaus tusciu bambaliu po kashe? Nekaltas Cha cha

Ateis koks maliukas, paleis akmenuka, va ir basta bus macijausko altoriui Juokiasi

Juokiasi o pas mumi nebuvo sementines dangos, tai tekdavo ant istrypciotos zoles zaisti Cha cha Gerai Velniūkštis

O pas mus buvo zjbs danga, visos linijos nupaisytos Be be be ir du vientisi stulpai abiejuose galuose Liežuvis

o vat pas mumi tai ne … Nežinau, bet nesiskundziu, ir ten ismokau pakankami neblogai kashi zaisti Cha chaKietas Gerai

As ir kazkada buvau oxujenas zaidejas Užsispyręs

Cha cha… as irgi, viena is svajoniu buvo tapti kashioru Nekaltas Laimingas … bet deja, likimas kiek kitaip susikloste… tai teko tik uz shuliios rinktine zaisti, ir Fiz.Fako rinktine Cha cha … iki Univerke rinktines da nedatraukaiu, mat nejau i perzvaga Žliumbia Cha cha

Nu pas mane tokiu svajoniu nebuvo, tai buvo tik smagi pramoga NekaltasPamatysi tu, ateity ir tu pamirsi ta kasi, liudna bl Liūdnas

tai as jau daba pamirstu po truputi… na, maziau zaidziu Šypsena … bet nieko, vasara pataisyiu situacija Cha cha … kadaise iki kasi su galva paliesti truko apei (20-15)cm Šypsena… reiks paziureti ant kiek dar shoklus islikau, nors namie galva lubas pasiekiu Cha cha (5.62 aukstis Cha cha)

gal 2.62, Cemberlenai? Nekaltas

oj, 2.62 Cha cha… gerai, kad tu toks pastabus… Cha cha Bitelijos, slaies, kas tu ten, pala buvai … Nekaltas … pamirsau Nežinau Juokiasi

smagi vaikystė buvo su tuom kašiu, atsimenu dar vaikai žaizdavom karalių, 33, dar kažką ten Nekaltas Juokiasi

Tai levus zaidimus zaisdavot… Letus tokius VeeeMes tai dazniausiai zaisdavom “amerikanke” “aley up’a” ir kasi Valio