O buvo taip....


O buvo taip…

Katik gryzinejau is darbo,ir savanoriu prospekte pasigavau audine A6 tokia,juoda,visi langai tamsinti,vynioja taip per miesta 90-100,kai as prisiplakiau is paskos tas greitis pas mane buvo 120,pas ji turbut kokia 130,poroj sankryzu sustojom,startas mano pusej,bet prie didesniu greiciu jau nupucia mane (ner ko stebetis).Pravaziuojam miesta,muravos sankryza,ten jis kazkaip priletino tempa,as sau vynioju 170,matau kad arteja,pasitraukiu i pirma juosta,pravaziuoju tilta ta toki,matau jis vis arteja ir arteja,as jau letinu po truputi greiti,nes zinau kad ten toliau mentai megsta stovet,nu ir kai mano greitis jau apie 140,jis taip su pasididziavimu tokiu turbut mane taip pusteli,taip galingai prapucia per sona,neisivaizduoju kokiu greiciu,200 turbut jei ne daugiau,ir vynioja jis toliau nestabdydamas,matau tik kad po keliu akimirku pas ji stopai uzsidega ir pamatau isbegusi i kelia menta su ciulpinuku rankose Cha cha Blemba ryte ten pirma kart juos maciau.Jie ten megsta tupet velai vakarais,bet ryte,koks pointas kai pora masinu prarieda tik? Aisku ta akimirka pats dejau ant stopu,ir pagalvojau,jeigu sove greiti tikiuosi kad jo,o ne mano Cha cha Nes as vaziavau pirma eile a jis antra,galejo ir mane nukirst… Sustojo jis ten gal uz 100 metru ar toliau nuo mentu masinos,ir daugiau nemaciau kas vyko ten,nuvaziavau toliau ramiai galvodamas kazin ar saude ten jie greiti ar ne… Siaip 5 ryto kazin ar jie greiti matuoja.Gal siaip stovejo,na neaisku.Bet itariu jei matavo greiti tai matuoklis turejo parodyt ispudingus skaiciukus… Galvojau kazin kaip issisuktu zmogus.Nors aisku tokia masina turint jam ten p* turbut… Man bemastant ir jau privaziavus Ramuciu sankryza pastebejau galinio vaizdo veidrodelyje xenonus greit artejancius ir pagalvojau negi ta pati audi??? Cha chaD Po keliu akimirku man sukant i desine zvilgtelejau per kairi peti ir pamaciau kad ta pati audine prasvilpe vel belenkokiu greiciu Cha cha Cha cha Cha cha Sakes… Taigi klausimas dalIviams,kaip manot,vairuotojas issisuko kupiuru kruvele,ar tiesiog nebuvo uzfiksuotas greitis? O gal - savas? Nes sugaiso jis daugiausiai keleta minuciu su jais kalbedamas.Taigi,ka manot? Beje,galit ir savo panasia patirtim pasidalint Cha cha

sautu i mane tokiu greiciu skrendant mieste… taip as ir stociau Cha chap.s. megsti ‘paskraidyti’ vaziuok i kacerga ar pan. parodysi ka istikro sugebi, mieste lakstyt, kad ir nakti Blogai

kad paskiau neskaitytume laikrasciu, kad vel nuskrido koks bembelis nuo kelio , medzius genejo, smegenais trese nederlinga Marijos zeme Apkabinimas

Prasideda Žliumbia Žliumbia Juokiasi Es_ne,turiu nuvilt,vairuoju ne bembeli o mersa Nežinau Cha cha Tai turbut laikrasciai nieko neparasys Nežinau Cha cha

esmes tai nekeicia ka vairuoji Šypsena

Es_ne biski tu ne i tema vaziuoji cia Mirkt Gali pats vazinet nakti ant 30 jei tau taip geriau Cha cha Tiesa,tu gal ir autostradoj ant 70 vazineji?Pamatytum apie koki kelia kalbu nereiktu laidyt tokiu komentaru.O man gyvenimo mokytoju nereik

jau pisi prota kad savanoriais 17 vaziavai paliubomu,

Skiedzia Taip

zalia lapa uzsiklijaves ir skraido mieste, pirma vaziuot normaliai ismok ir staza igauk paskui skraidyk tokiais greiciais nes nukentesi pats ir niekuo deti zmones nukentes per tavo neapdairu poelgi

tu kietas Gerai

na siap speju mentas buvo… arba kokis tarnautojas… nes jei lungai niaukti tai turetu but taip… nors sias laikais masina neprado tavo padeties… zinau ir tokiu fruktu kurie bobutes zemes pardave nusipirko po nuliova passata is salono… pas mane pati dirba elektrikas uz 1700… o nusipirko 2005 bmw5… Juokiasi… tai sake visa alga iseina ant masinos… Cha cha visi jau zvengia is jo… bet vat zmogui zjb namo parvaziuoti su bmw Cha chaaisku yra ir tokiu kur vazineja su audi bulka ar kokia toyta carina sena… o banko saskaitoj keli limai guli ir chata nevjebeno dydzio Šypsena

tai gal jau turejo paruosta ir israsyta bauda, teliko tik pasirasyt, bet man labai primena ta bajeri kaip mergos dvi ilipo i masina ir dave zmogeliui visokiais budais, ir kai jos islipo pinigines zmogelis pasigedo…

na kagi, bandė mane lenkt vienas toks, pasigavau, užstojau kelią, išlipau, ištraukiau už plaukų iš auto, sumaliau snukį su beizbolkę ir nuvažiavau. Gal ir dabar dar reanimacijoj guli. Valio štai mano patirtis… Liežuvis

Burned, stebiuos tavo komentaru Apakęs TaipGreiciausiai bus aukstas [kad ir ne policijos] pareigunas.

sunhujbibaviciau>tu kietas Gerai

as esu pats nakti is vilniaus vaziaves i kauna ir prie antakalnio praleke audi a8 bijau sumeluot kokius 230-240 nes man visa masina sujudejo net, toliau pavaziavus uz 1km jau stovejo su ijungtu avariniu ir mentu masinoj Šypsena) pralenkiau,nuvaziavau toliau ir ties bajorkiemiu,kur 80 greitis vel praleke kokiais 200 toliau Šypsena)

Mes prieš daug metų Vilnius - Utena plentu lenktyniavom su BMW, tamsiai mėlynu, tamsinti langai… Žinoma greitesnis buvo, bet leido ir mums jį aplenkt. O ties nusukant jam į Ignaliną, ties Molėtais, sumirgėjo mirgalkės iš po grotelių ir nusuko… Apakęs Jau spėjom pakakot į kelnes NežinauGal AMB pasiimt važiavo?

o gal cia buvo ta Aubi kur filmuoja ir fotkina?

senai,senai,senai,lekiau laisves prospektu magelio pirkt KOMPAKTINIO CYFRAVICIOKO Linksmybės Cha cha,sustojau prie sviesoforo,salia sustojo fordas kazkoks,nepamenu jau,na ir sustartavom kartu Tūsas Cha cha,pirma,ntra,trecia shaiba,tik ketrvirta imeciau pora sekundziu ir ant kelio “kaliause” jau mosikuoja ir svilpia,tai palikau “mageli” pas mentus masinoj,apsisukau ir rzmiai neskubedamas nuvaziavau namo Gerai Piktas Šypsena