O Atrode...

O Atrode…

Kadaise perskaichiau,kad meile egzistuoja tik 3 metus.Pagalvojau : " NESAMONE" !!! Nejaugi taip gali but,myli,myli…o paskui bum ir supranti,kad tai visishkai kitas jausmas negu meile…

Tai va,man taip ir atsitiko kaip nekeista…po 3 metu supratau,kad jauchiau visai kita…tik gaila tu metuku Cha cha

Gal ir jums taip buvo?Šypsena

nea…neteko, bet vis del to 3eji metai…jiems praejus dazniausiai zmones atsiranda kryzkelej…ar testi rimtesnius santykius,ir netgi planuoti bendra ateiti(t.y. seima) ar paprasciausiai issiskirti…jei nebuvo tikros meiles meiles,zmones pasirenka pastaraji varianta…

tavo tiesa …atsiradau eilini karta kryzhkelej ir atbulyne tikrai nejungsiu …gyvenimas juda i preki
Cha cha

buvo…

man meile egzistuoja jau 4 metus iseilesCha chaTaip

na ir negaila buvo metuku???

Nekaltas

super…Gerai kadaise galvojau,kad mano meile truks visa gyvenima…
bet,laiku supratau Cha cha

Vieniem 3, kitiem 5, dar kitiem 7. As issiskyriau po 3 metu draugystes, mano brolis po 5. Nesigailiu visiskai, i praeiti neziuriu (ji ziuri i mane), turiu dabar tai ko man reikia ir viskas yra tiesiog puiku…

gali trukti viena sekunde, o gali amzinai

Nesigailek tu metuku juk praleidai neveltui vistiek tada buvai laiminga o tai svarbiausia gaila kad egzistuoja tik amzinas skausmas ir k.t nesamones o meiles amzinos kaip ir nera Žliumbia

zhinok,sunku buvo ishsiskirt ir pasakyt sau grezhtai "NE",nezhiuret i praeiti.Bet gyvenimas nestovi vietoj,atsirado nauja simpatija,jausmai ir t.t. zhingsniuoju tik i preki Cha cha

gal priesh koki menesi,sedejau,galvojau kad neishtversiu Žliumbia
O dabar imunitetas atsirado Juokiasi

[quote]Sharon rašė:
zhinok,sunku buvo ishsiskirt ir pasakyt sau grezhtai "NE",nezhiuret i praeiti.Bet gyvenimas nestovi vietoj,atsirado nauja simpatija,jausmai ir t.t. zhingsniuoju tik i preki Cha cha
[/quote]

Matai, man nebuvo, nes jis padare viena klaida, kurios jis zinojo, kad neatleisiu. Pats kaltas. O ir siaip laikas buvo jau, ne tie metai, viskas tik i gera, viskas tik i gera…
Dziaugiuosi uz tave Gėlė Mirkt

Matai, man nebuvo, nes jis padare viena klaida, kurios jis zinojo, kad neatleisiu. Pats kaltas. O ir siaip laikas buvo jau, ne tie metai, viskas tik i gera, viskas tik i gera…
Dziaugiuosi uz tave Gėlė Mirkt

[/quote]
kiek mes darom klaidu…Drovus

DovanaKava Gerai

Ir metinio - devejetasPavargęs

[quote]Ultra_Blogietis rašė:
Ir metinio - devejetasPavargęs
[/quote]

Smulkmenu nepasakosiu, todel ir nesuprasi Mirkt

as tai kuo toliau, tuo labiau ji myliuMyliuLaimingas

ne, visai nesigailejai, kad tai buvo, igijau siokios tokios patirties, beja, gi buvau ir mylima, ir mylejau… buvo gerai, tik reikejo apsisprest ar kurti seima ar skirtis… nesigailiu ir to, ka pasirinkau!
Laimingas

Man truko visus metus Cha cha , bet shiaip pvz zhiurirint i savo tevus galiu drasiai sakyt , kad meile gali testis ilgiau nei 3 metus Šypsena