O ar yra vienišų tėčių?

O ar yra vienišų tėčių?

Gyvenimas pilnas siurpizų, ne visada malonių. Dauguma tikriausiai svajoja apie pilną šeimą. O išeina įvairiai. Šiais laikais vienišos mamos nestebina nieko - jų tiesiog pilna. O ar yra vienišų tėčių?

Čia ne apie tuos, kurie išsiskyrę, turi vaikų, bet jie gyvena su mama, čia apie tuos, kurie augina vaikus be Moteris.

manau, vinas kitas yra Taip pazystu viena kurio zmona mire kai dukrai buvo 6 etai ir jis ja vienas uzaugino Šypsena dabar dukrai jau 30 Šypsena

Mano klasiokas vienas sunu augina. Motina gyva, tik elgesys jos abejotinas.

Darželyje dukros grupėje yra berniukas, kurį tėvas kartu su vyresniu broliuku augina be mamos. Auklėtoja sakė, kad mama retkarčiais pasirodo porai dienų, paskui vėl dingsta. Berniukas labai ramus, gražiai kalba, nors jam tik 2 metai ir pora mėnesių. Vieną dieną nuvedžiau dukrą daržan, o ten auklėtoja grupės duris iš vidaus užrakinus, tas berniukas isteriškai rėkia, duris daužo, nori išeiti. Pasirodo, savaitgalį buvo mama grįžus, net darželin pirmadienį vaiką atvedė, tai vaikas ir suisterikavo, kad mama jį paliks ir vėl dings. Beje, mama kol kas nepasirodė…

pazystu dvi tokias seimas
pirmojoje mama mire nuoi vezio,kai vyresniajai dukrai buvo 11,o jaunesnei 9. tevelis ismoxlino ir uzaugino dvi nuostabias merginas!!!
antrojoje motina mire,kai vyresniajam sunui buvo13,o mergaitei10…deja sioje seimoje ir dabar daug sunkumu…

Žinau Vyras,kuris buvo dukart vedęs,dukart išsiskyrė,augina tris dukras patsLaimingas

As irgi zinau Vyras, jo zmona mire nuo vezio, liko 4 vaikai. Dabar jie jau visi dideli ir kaip zmones Gerai

Pasirodo, yra. Pagarba tokiems tėčiams. Ypač dėl to, kad vaikus išaugina padoriais žmonėmis. Žemai lenkiu galvą.

Mano klasiokės mama mirė, kai jai buvo 2 metukai. Ir ją augino tėtis - fantastiškas vyras. Man kartais net būdavo pavydu jų santykių Šypsena - kitos dukros su motinomis taip nebendrauja, kaip jie tarpusavyje gražiai bendravo Šypsena - buvo tikros podružkės Cha cha

MAno pusesere tevas vienas uzaugino. Mama ja paliko kai mergytei buvo 5 metai. Ot shaunuolis tevas. Namie shvaru, maistas visada paruoshtas, drabuzeliai visada ishskalbti, darzuose ne menkiausios pikzoles. Megaitei niekada nieko netruko. Puseserei dabar 18 metu, gaila tik kad labai daug negeru polinkiu pas ja yra. Visgi turbut mamos genu nemazai.

…o gal todėl, kad jai nieko niekada netrūko?Drovus
…na, jei viskas pasidaro "savaime"…
Flirtas

Na, Bangoje yra Šajenas, kiek pastebėjau. Jis turi kroova vaikuchiu ir augina juos vienas. Jis chia vis antrosios puses laiks nuo laiko paieshkodavo, bet gal jau rado, nes seniai bebangavo (bent jau sheimos klube).

Zinau ir as viena vyra, kuris augina vaika vienas pats, zmona tiesiog isejo kur akys veda, per didele snapso drauge buvo.
As gerbiu vyrus, kurie sugeba vieni patys auginti vaikus ir sugeba juos uzauginti gerais ir padoriais pilieciais.

Skaitau skaitau aš tas jūsų liaupses vienišiems vyrams ir siutas suėmė.
Kodėl lenkiat žemai galvas tik prieš tėčius?Kodėl nė žodeliu neužsimenama apie vienišas moteris, auginančias vaikus?
Jei jau susiklostė taip likimas kad mamą iš vaikų atėmė ar tai mirtis, ar tai alkoholis, tai kodėl tėtis skelbiamas didvyriu?
Sutinku, kad ji - vertas pagarbos, užuojautos , pagalbos, bet ne iki begalybės.
Buvo mūsų kolektyve toks vienas.Dabar pagalvojus- o jam buvo daug geriau, nei vienišai motinai. Jam kolegės ir uogienės išvirusios atbžnešdavo ,k ir pyrago naminio šmotą iškepusios atgabendavo, ir išaugtinių rūbelių sunešdavo, ir kai kokios premijikės būdavo, tai jis niekad užmirštas nebuvo.
O vieniša mamelė ( ypač jei išsiskyrusi su alkoholiku vyru) - tai jokios išskirtinės pagalbos negaudavo . Niekas net neužjausdavo. Našlė tai dar būdavo kartais užjaučiama .
O kuo tie trys atvejai skiriasi?
Link ko suku?- ogi visi tėvai,gražiai auginantys vaikus yra verti pagarbos!O už tai kad jie vieniši, ir jiems gyvent sunkiau , tai galima užjausti ir pasigėrėti jų stiprybe.

Vienas mano pazistamas vyras neteko jaunos zmonos, kuri paliko 4 metu dukra ir 6 mėn. suneli. Augina vienas, megina surasti "mama" vaikams, kurie jau kiek paauge.

Kai rašiau žinutę apie tai, kad lenkiu galvą prieš juos, buvau parašius, kad lenkiu ir prieš vienišas mamas. Bet paskui pagalvojau, kaip taip ir save liaupsinsiu, ir ištryniau Šypsena

O kadangi tenka paragaut tokios dalios, manau, kad tikrai nusipelno pagarbos, nes tikrai nelengva. Flirtas

A pilnose šeimose tai vaikai patys auga…

Ir pilnose ir puspilnėse patys auga Liežuvis, tik kai dviese, tai lengviau susitart, kuris pažiūrės vaiką, kol kitas tulike bus Mirkt

…vaikai is tiesu auga patys… Kartais mane nupurto siurpas ir ilgam sugenda nuotaika del pasaulio bolgybiu, kai pamatau kokio vaikiuko, smurksancio salia girto tevo, akis. Jis gyvena, jis auga.
Jie vienodai auga tiek musu siltnamiuose, tiek savartynuose.
Tik tiems, kurie tuos siltnamius kuria dviese, yra nepalyginamai lengviau, negu tiems, kuriems tenka auginti vienam. Nesulyginami dalykai.