Nusipirkau V8 3.6

Visiems sakau : tai ne silke, niex nuo silkes netinka jai , bet aparatas tai geras tik jei vaziuokle pabyres tai kaina tvarkymo bus panasi kaip A8 tvarkyt, o siaip matarai tai neuzpjaunami ju, dek dujas geras ir nesigailesi ,as ir buvau pries dujas kol neisimeciau, teko atsegt 1800LT, bet nors pigiai vaziuoji dabar

Jo tos maskes valyt geraiTaipGeraiir isvaizda nebloga tik ,kad kura siurbiaLiūdnaskaip siurblysApakęsApakęsApakęs ,bet tokia turet daug kas noretu jei sugebetu islaikytNekaltas bent jau man tai reiketu tikraiMirkt

na cia ir yra tu laiku audo A8Šypsena nuo silkes man rodos durys tinka Taip

Siaip dureles tinka tik priekines, o priekinis kapotas puikiai derinasi ant OOOO 100 Niam niam

man primoketum as jos neremontuociau. skydeli lemputes kad pakeist reikia panele nuimt. kazkoks lochas ja kure!!!!!!

As norejau tiesiog pasakyt, kad vaziuokle netinka silkes, apie isore nesnekejau

Kokios bedos? Panele lygiai tokia pat, kaip OOOO 100-200… O ko ten landziot po limuzino paneles? Vaziuoja vokietis i OOOO center ir … Mirkt

O kiek anos sanaudos mieste, prie 90 km/h?

VV

AI blin, koks skirtumas kiek ryja?? svarbu lupa gerai…

Gerai kai uz balos pili kaip vandeni Nekaltas

Tai va Trasoj apie 10 litriuku ne daugiau o mieste pagal dokumentus 17 bet ash ishisuku su 14 pusiau pensininko rezhimu taip kad ner baisu labai Šypsena sheip tai dujas jai det reika tas kur kiekvienam cilindrui padavima duotu bet kiek girdejau kaina ju 0000 ar 3000 lituku… sheip gal zhinot gal tinka nuo kitu audiniu detales nes va dabar paskirstimo dirzha keichiu ten ant tokiu roliku dedas tai vienas bishki xujovai sukas reikia keist nu nepigus daiktas 170 lituku Šypsena gerai kad ne visus 5 nes zhopa butu Šypsena

kazka maisai.Taip mano draugelis turi V8 3.6 rankine 5 ar 6 begiai nesvarbu abi turejo. tai su abiem ir kraudavo OOOO 200 2.2 turboKietas

O tai kodel 4,2 negriovei? Dabar nivalit kak polozeno, reiks statyt biturbo komplekta… Cha cha

ar klystu, bet jos iki 100km/h tik 9.2 pagal dokumentus?
ko noret, didele, i bagazine 3 lavonai be problemu… bet jauciu virs 100 su savo 3++ litrais atsiima kas priklauso…

Nu tipo 9,2 bet kaip automatui tai per akis greitis labai greit kyla, ner taip kad spaudi pist pist varo ir pasku padusta pashaliniai garsai pradeda girdetis variklis kaukti ir tt Šypsena kiek eina nebandzhiau nes padangikes zhiemines uzhdetos plonesnes nei priklauso standarte tai kashkaip nesiryzhau daugiau 200 spausti nes kai bandzhiau buvau katik nusipirkes bet 200 paima kaip nieko panashei kaip 100 nelabai ir jauchias kad 200 varai plaukia autostrada Šypsena draugelis tokia turejo kashkada sake spydika guldydavo 280 Liežuvis

maisyt as nieko nemaisau.kad su mechanine V8 padare oooo 200 turbo,pas kuria dazniausiai 165hp,tai cia ne stebuklai.bet kad ikastu oooo 200 20v su 220hp tai cia jau tu kazka maisai
Cha chao siuo atveju cia automatas,tai liktu ryti tik dulkesJuokiasibet vistiek respect V8.Taip

Nu ne automatas 3.6 begejas per 7.4 tai manau ner letai Šypsena250hp visgi o 200 20v duomenu nezhiurejau shei v8 beda kad svoris didelis nes jau labai labau daug visokio sh prikishta …

Cia kazkas buvo nuskeles kad leta tacka, tai ir pasakiau jog nelabaiNekaltasNekaltas o kas del to kad 200 2.2 turbo padaro tai pac savo akim maciau, cia jei kas lankydavosi pries gerus puse metu ir daugiau motoruose tai atsimena ta V8. O dar palyginimui tai amzina kova budavo tarp mano dvieju draugeliu to kur su V8 ir kito su 200sx s13 1.8 turbo. tai kol nissan`as nepasistate interkulerio, nepasikele slegio iki 0.95bar ir nepasikeite chipo visada gaudavo, arba kai leisdavo man pravaziuoti apylygiai nueidavoCha chaCha chaCha chataip kad manau to uztenka argumentuoti, jog padarydavo OOOO 200 2.2 turbo, kaip jau kazkas yra sakes 200 tik 220 arkliu (as to tiksliai nezinojau) o V8 250Liežuvis

nu taip esu mates as motoruose ta V8.ir butent buvau ta karta kai ji 2 kartus vaziavo su S2,o sekancia savaite 2 kartus stojo su randona 200 20v kuri,ziniai yra su dujomJuokiasitaigi rezultatas buvo 1:1.ir cia V8 buvo mechanika.o cia zmogus nusipirko avtamata,as del to ir sakau kad uz avtamata 20v geriau valina,o ir srebia maziau.
peaceAlus