Nusipirkau V8 3.6

Nusipirkau V8 3.6

Tei va ieshkojau mashinos galvojau apie bmw 5 serijos teko turguose apsilankyt ir uzhstrigo toks aparatas kaip V8 ooooo nuo bmw kaina skires ant poros shimtu tik bet aparatai nesulyginami visi imanomi navarotai kozha rozha trayukia gerai bet atatinkamai benzina myli Šypsena) tai pasiemiau teko kaip pridera bishki dar atsegti pinigelio kad prievest prie labai geros bukles aishku eksplotacija mashinos labai brangi ypach servisuose bet man garazhiuke viens meistrelis viska padare tai nesiskundzhiu Šypsena bet kashkaip kuo toliau tuo labiau pradejau tos mashinos bijot Šypsena) bl pas koki meistra benuvazhiuochiau visi bijo tos mashinos sako nu nx geriau man mersa koki ardyt negu shita sako jai kas suges rimchaiu pz bus , tai va pradejau mastyt blia gal reikia parduoti kol geram stovi dar yra nu sheip stovis tikrai geras jau ir prie kompo buvau servise junges texnikini ish kart praejo nu viskas ore mashina labai prizhiureta, sheip gaila bishki tik nusipirkus viska patvarkius parduoti bet kai nuomoniu pasiklausai tikrai baisu daros… o ka jus galvojat ar verta parduot aparata ir imt kashka paprastesnio ar kaip sakant varyt kol pz bus Šypsena)

Muahaha! Cha cha
Nusipirkai ir iskart parduodi? Nekaltas Na, jei tai tikrai buvo tavo svajoniu masina, tai tu ja pardaves vistiek varvinsi seile. Geriau jau tegu per pinigine musha Cha cha Nu cia aishq nelogishka, bet cia kiekvienam pagal kishene… As irgi uzsibrezes nelogishko ir lietuvishkai nepraktishko modelio, taciau…

Siaip tai kad kelias nedulketu Alus
Labas

nerealus aparatas ta V8 ApakęsGerai, sutinku kad benza ris ir explotacija brangi bet nors ish minios ishsikirsi ir bent jew ash pamates toky aparata tikraj sejle nuwarwinu ApakęsLiežuvisTaipGerai beje kajp tu sakej nuwarej pas meistrelius ir nenory jie remontuotut jios taj gerew patariu wezhk i normalu servisa kad padareetu wiska normalej Labas aisq taj turetu bishki brangiau kajnuot negu kokem garazhiuke Šypsena

l.geras aptamabylis,o va meistrai tik knisa prota nes tingi biski ilgiau pasiziaisti,todel ir sako.cia panasiai kaip mano bratkiui su turbo-tipo nemokam,sunku neimanoma ir pan.siaip tai vietoj to galejai pasiimti oooo 200 20v-trauks geriau,o gers maziauTaipsiaip ar taip V8 respectAlus

Gerai gerbiu tave, zmogau, vien del to, kad toki aparata pirkai! nebijok tu meistru, karta susitvarkes su siuo monstru vazinesi ilgaiTaip viskas, kas buvo tuo metu geriausia, i ja ideta! tai ne vien 8 cilindriu variklis, tai ir visos technologijos, kebulas, komfortas… bent kiek daugiau nusimanantis nepraeis pro ja abejingas ir ji TAVO! gal turi nuotrauku? labai idomu butu pamatyti tavaja. kelintu? jei ne paslaptis, kiek palikai uz ja? mieste i 20l turetum tilpti tikrai, ania?

Dujas pastatysi ir taupiai vazinesi Cha cha

Nu va man irgi abidna butu parduot tik ka isigijus sheip tai aparatas tai super kaip tokiu metu ir uzh tokia suma nieko shustriau nesugalvotum… sheip jai butu neautomatas tai daug mashinu dumus uostytu Šypsenanors ir dabar ne paskutinis visgi 250 arkliuku ir quattro, traukos man per akis ir taip mieste vos 50 vazhiuot eina vos ne ant laisvu apsuku sheip tai daugiau uzhmieschio mashina, kiek eina nemeginau 200 paima vos ne kaip 100 bet draugelis turejo tokia sake spyda guldydavo beja ten 280 Šypsena nu sheip radau ir garazhiuku kur yra tokias mashinas taise tai nieko baisaus va chia kaip pvz paskirstymo dirzheli pakeisti servise kainuoja 280 garazhiuke man padare uzh 150 nu ten darbo tai oooo puse priekio nuardyt reik Šypsena tepalo berods ar 7 litrai sueina tepalo filtras daugumai mashinu atrodo ar 20lt v8 85 Šypsena nu kuro sanaudom labai nesiskundzhiu uzh miesto ima 10l mieste kompas rodo mano vidutines sanaudas 14.1 ltr neskubant , sheip kolkas fotkiu neturiu bet greitu laiku turechiau padaryt tai idesiu sheip sakau mashina nesiskundzhiu labai gera mashina tik kad paskui netektu gailetis sakiau jai rimtas gedimas kox tai apdraudzhiu ir i medi jai draudimas pradetu skaichiuot naujom detalem tai 3 tokie aparatai man isheitu Šypsenabeja del duju ju nesiruoshiu deti nes visu pirma ash daug nevazhineju nezhinau kada man jos atsipirktu o jai det gera yranga tai daug labai kainuotu nes visgi 8 cilindrai o ****inos det nesinori tad vazhineju benzinu kai $ yra …

Porsche 928 S4 V8 5L 32’ju ventiliu !!! shitas aparatas mano svajoniu V8 tachka JuokiasiJuokiasiJuokiasi gaila tik kad 10000 euru jai nusipirki nesimeto, jau neklbant apie priezhiura…

Tai kokia ce awto nuspirko. Igzektly plyz!!!

VV

AUDI V8 - silke limuzina Šypsena

Gerai kad butu silke limuzinas tada butu detales pigesnes dabar tipo ne silke o gaunas vos ne exliuzyvas kiek zhinau tai tik dureles nuo silkes tinka Šypsena

cia didele silkeCha cha

mhm. labai grazus automobiliukas, kai turejau oooo 100, tai ziuredavau i V8 kaip i teva, kuriuo didziuotis gali Šypsena o stai gi ir musu prezidentas neabejingas buvo su V8 kiek atvazinejo ir kiek kamikadziniu mergiociu su mazdom atreme Šypsena

Gal netychia matet nete kur tuninguotu V8 idomu kaip atrodo nes pats tai nieko gero kolkas neradau nu jau pachiam modeliuj nelabai tiuningo reik uzhtenka geru ratu ir langu visu tonuotu jau varai kaip saugumas Šypsena bet sheip gal matet kokiu entuzijastu savizhudzhiu kurie ashtunkes tuningavo Šypsena?

Pasiziurek http://www.audidrivers.de
Yra kelios V8

siaip tai nieks tokiu tacku ziauriai netiuninguoja,bet jei ka rasyk quattre jis atrasys,turi nuotrauku.yra tinklalapis http://www.audiv8.com(lygtais).jo daugiau nieko nereikia dideliu ratu,tonuotu langu,pazemintos vaziuokles ir viskas.kiek esu mates internete tai yra kamikadziu-V8 twin turbo 540hpApakęs

super daiktas… teko pora kartu paciam uz vairo vaziuot… irgi su automatu ir 3.6 motoru Taip na is vietos tai nivalit net ir sport rezime, bet ka paskui pradeda isdarinet tai ujjj… Taip
na kai as vaziavau tai vid sanaudos buvp mieste 18 litru Nekaltas bet ar ne px kai vaziuoji su tokiu limuzinu Laimingas
visos dalys tai kosminiu kainu, bet… reti daiktai brangiai ir kainuoja.

Respect Gerai

patinka man jos,bet kol jaunas reikia mazesnes ir kad greitai valytu Cha cha
kaip bus man 40 metu tada kazka panasaus pirksiu Cha cha

nu cia ryklys blemba TūsasTūsasTūsas