nupy.zdino numerius

nupy.zdino numerius

kas buna kai nupyzdina numerius? kiek kainuoja nauji?

isimt naujus kainuoja 70lt kiek atsimenu Šypsenap.s. ziauriai pasityciojo is taves

Kainuoja nervus, visa kita smulkmenos:tech.pasas ir nauji numerai.Man taip buvo.

kiek prisimenu 68lt cia buvo pries gerus keturis menesius manau nieks nepasikeite per ta laika.

automobilis stovi be numeriu Šypsena

Ir mentam pinigelio, kad be numeriu vazhineji Cha cha

gera isvada Juokiasi na kolkas uzsidesiu kitus Cha cha tik nezinau ar tranzitinius ar paprastus, nes jei mentai sustabdytu tai butu pzdc Cha cha

tai tu pranešk jiems kad nupizdijo Nekaltas

uzsimesk vardinius - girdejau jei pats darai, praleidzia ir su keiksmazodziais Taip

man buvo priek pries puse metu pavoge tai viska kainavo 80lt ir pisnia su mentais.

senais laikais (apie 1993m) galedavo vazhinet dvi savaites be numeriu, dabar nzn kaip, be to, kad nenuknistu numeriu, geriausias vaistas - prisikniedyt ! Gerai

na kazkas pavazines su tavo numeriukai, pavogs kita masinyte ir ismes,o tau kainuos 70 lt

jau praneses, bet kol atsius kvituka, tai negalima vazineti Žliumbia

ant mano numeriu uzsipile pilna baka benzo degalinej ir sjibalis.

geras variantas Laimingas

Broliui pries savaite viena pavoge…uzjauciu Tave. Pranese penktadieni,pirmadieni policijoje rase pareiskima (su nuotykiais bet daug pasakoti). Siandien pazyma turi buti-tada regitra, TA,draudimas…