nuplovėm žiedadulkęs


nuplovėm žiedadulkęs

ar dažnai plaunate automobilius tokiu oru? Nekaltas nes čia nuplauni, čia jau vel žiedadulkėse Piktas

plaunu tik anksti ryte,arba vakare…diena bbis ne plovimas

Žiedadulkes vienodai. Va vabzdziai… Baisus

plaunu kada man užsinori ir kada reikia, pvz šiandien nuplauta švariai Girtas jei kur važiuoju iš miesto prieš tai iškart būna sutarta dėl plovyklos. aišku jei škvalai visokie tai bbd, bet jei viduje kiaulės jau, tai vistiek nuplaunu, nes negaliu kur nors taip važiuot…

Sekmadienį nusiploviau, pirmadienį lijo vilniuj Blogai, o dabar baisi stovi.

karta i dvi/tris dienas po aukstu slegiu + cheminis dziovinimas

kas tas cheminis džiovinimas? man su skudureliu visada nusausina Cha cha

niekad dar nesu sausines skuduru, nupuciu tuo cheminiu dziovinimu ir vanduo nudziuna/nubega, be jokiu kalkiu ir kitu demiu Geraikazkoks vanduo su chemija kogero Cha cha

kokios dar kalkės ir dėmės? Cha cha specialus odinis skuduras

nuplauk vandeniu, apdziuvus masinai pamatysi kalkiu demes Mirktnachren man dar begiot aplink ta masina ir sausint, kai galiu pasinaudoti tuo dziovinimu Cha cha

aš irgi visąlaik su skuduru aplink auto lakstau nuplovęs…

kai turejau raudona auto, su skurudu tikrai kancia budavo. O dbr kai sidabrine, tai galiu isvis nevalyt. Gerai

bbž visą gyvenimą kur ploviau, tai papurškia chemijos, paskui su vandeniu, ant viršaus šampūnu, vaško tada vėl vandens ir nusausina Šypsena

under, plautum pats kieme savo tai irgi sausintum skuduru Šypsena

Vakar kaip tik palikau nuplauk.lt/ savo MašinaVisa gerai atpoleravo, dar dabar blizga Gerai Laimingas

High_Five, plaudavau ir kieme, sausindavau, kalkiu demiu neisvengdavau, vienintelis vanduo kuris nepaliko kalkiu, tai buvo mariu vanduo Gerai Gerai

tai ir man teko palakstyt aplink su skuduru, nes baisu buvo, kai džiūti pradėjo upės vanduo Pavargęsedit: dabar kokie 100m nuo mazdos lnk atsiperdė, kažkokio ansamblio klipo filmuoti Juokiasi

as va savo sidabrines - nevalau Gerai