Nuotrauku talpinimo klubuose ribojimas..

nesupratau…
Tipo didesni kieki fotkiu tik moderatoriai galetu patalpint?Nekaltas

tai, kad jus miss visvien pries shi sumanyma… ka cia su jumis diskutuoti? NekaltasCha cha

turejau omeny ‘su moderatoriu palaiminimu’, nors jusu variantas irgi Gerai Cha cha
argi problem?

tik sakau… ka cia diskutuoti, jeigu jumi atrodo, kad eilinis mirtingas zmogus per menesi daugiau nei 10-15 nuotrauku turetu ideti…
tiesa sakant, nezinau nei vieno, kuris dedamas per menesi daugiau nei 15 nuotrauku detu normalias nuotraukas… tie kas po 1-2-5, tie ideda kazka vertingesnio, kiti - Blogai

Butent taip, nuotrauku ribojimas nera reikalingas, tvarka priziuri moderatorius ir tam neturetu kilti jokiu problemu.

spek ish 6 kartu, po kiek trynimo tai uzhknisa Kanda juolab, kad trinti reikia po viena nuotrauka Pavargęs

apribojimai nekenktu Taip

[/quote]

Jeigu kartojasi, trinu ir kokiu prblemu tame nematau.
Juolab jei apsilanke klube naujokas ir privare kruva pasikartojanciu nuotrauku, man nera problemos, vienu metu galiu istrinti kad ir 10 nuotrauku. Nekaltas

Trinu ir nematau jokiu problemu, klube esame ne vienas moderatorius, jei nebuna manes, tai puikiai padaro moderatores kurios buna tuo metu online. Nekaltas

maximus - atsakymai i visus jusu klausimus Cha cha

na… as tik pasiuliau, nes man atrode butent taip… dievinu moderatorius megstancius dirbti veltui… ir kuo daugiau tuo geriau Taip Bučkis
ilgiausiu metu jums visiems Labas

As dievinu gerai leisti laika ir visiskai nenoreciau kad koks dalyvis turintis geru 20 foto jas detu per du menesius. Šypsena

[quote]Maximus - širdžių vagis™ rašė:
Jeigu kartojasi, trinu ir kokiu prblemu tame nematau.
Juolab jei apsilanke klube naujokas ir privare kruva pasikartojanciu nuotrauku, man nera problemos, vienu metu galiu istrinti kad ir 10 nuotrauku. Nekaltas

[/quote]

hmmm… problema paprastai buna laikas Nekaltas nes tie kurie krauna nuotraukas ishtisais foto albumais, manyciau turi daugiau laiko nei moderatoriai Šypsena

okei… kalbekim paprasciau… galvoje turiu 20 geru ideju temoms. ar geriau suvaryti visas per diena, kad i puse ju nebutu sureaguota ar po viena perliuka kasdien? MirktNežinau

net nezinau kodel Nekaltas, bet is tos gausybes nuotrauku, kurias teko pamatyt per paskutinius metus, mano sudomino gal 5-10. visa kita buvo 5 sekundziu vertes siuntiniai is interneto.

maximus, gal jus pats esat is tu, kurie per menesi ideda daugiau nei 20 geru"" nuotrauku? to paties noreciau paklaust ir miss666 Nekaltas

as pats karts nuo karto pagalvoju apie nuotrauku idejima, bet… kam deti jeigu tokiu pilnas internetas? vien del to, kad as "tai" megstu, man "tai" patinka? Nežinau

Susilaikymas dorybe Mirkt

As talpinu nuotraukas tik tada,kai atrandu kazka vertingesnio.Galiu menesiu menesius ju netalpinti,bet kartais uzeina noras ir patalpinu sakykim per savaite daugiau nei 10 i ivairius klubus.Gal paliepsit dabar kasdien tik po viena foto idet?NekaltasKur demokratija?NekaltasCha cha
jei rimtai,neiziuriu problemos tose fotkeseNekaltas

Tai jau su zmogumi,kuris kitokios nuomones nei jus neverta diskutuoti?NekaltasBlogaimano manymu turetu buti atvirksciaiTaipreiktu diskutuoti ir prieiti bendra sprendima.
Dabar pagalvokime…sakykim veiksmas vyksta per viena menesi.Aplankiau sunu paroda ir padariau nuotraukas,tuomet buvau koncerte ir taip pat turiu nuotrauku,buvo meetas + dar internete atradau bangoje dar nebuvusiu foto.Viso gavosi ne amziau 30 foto.Tai man dabar jas per 3 menesius talpint?NekaltasAr jusu nuomone tai meslas o ne foto?Šypsena

jei gerai supratau, tai didziausia problema su foto galerijomis Muzikos klube?Nekaltas
is esmes tai tikrai problemos nera. pitybiski foto galeriju floodintojai gali pasidziaugti banu ir siek tiek pailseti, o tuose klubuose, kur tokios problemos iskyla gal reiktu nustatyti kazkokias vidaus taisykles, kad moderatoriai galetu tokias bevertes foto paprasciausiai ramiai trinti lauk?

galu gale,jeigu kiekvienas perziurintis muzikos klubo foto ir rades pasikartojancia ar seip kokia Veee foto,nusiustu jos linka moderatoriui,tikrai nepakenktuTaip

[quote]miss666 rašė:
galu gale,jeigu kiekvienas perziurintis muzikos klubo foto ir rades pasikartojancia ar seip kokia Veee foto,nusiustu jos linka moderatoriui,tikrai nepakenktuTaip
[/quote]

Būtų gerai.Gerai Bo suspėti kuopti paskui atostogaujančių moksleivių gvardiją tikrai gan keblu.Cha cha

Nors, tiesą pasakius, kam skirtas skyrelis "Grupės ir atlikėjai" aš vis tiek nesuprantu…Ne

Ribojimas irgi apčiuopiamo efekto neduotų.Ne Sakykim apribojam, kad į vieną klubą per dieną gali talpinti po 15 nuotraukų.Taip Klube ~1000 narių. Jeigu bent 30 jų užsiims tokia veikla, turėsim 450 nuotraukų per dieną.Baisu

na jeigu cia is tiesu kalbama apie muzikos klubo problemas,tai ir as isiterpsiu… tokiu atveju ribot reiktu ne nuotrauku patenkanciu i klubo albuma skaiciu, bet vieno zmogaus i viena kluba per diena (geriau per menesi) idedamu skaiciu. esme tame, kad bet kas, deda bet ka… Blogai o ribojimas padarytu, kad bet kas… dedu ne bet ka Cha cha
atrodo… Nekaltas

dar vienas dalykas su tuo ribojimu …pagrindiniai foto dejikai turi ne po viena nicka bangoj.Su vienu isnaudos limita,su kitu des…jeigu labai nores foto det,tai dar daugiau nicku prisikurs …Nekaltas

[quote]aurora rašė:
<…>tuose klubuose, kur tokios problemos iskyla gal reiktu nustatyti kazkokias vidaus taisykles, kad moderatoriai galetu tokias bevertes foto paprasciausiai ramiai trinti lauk?
[/quote]

Matai, aurora, trinti mes ir dabar galim.Taip Visa bėda tame, kad tas trynimas kaip koks Sizifo akmuo gaunasi.Baisu Gali nors iki 0 pratrinti galeriją, po poros dienų bus vėl tas pats.Blogai

Jeigu problema tik vienoje fotogalerijoje, tai gal neverta ieskot &quot;vaistu&quot; visai Bangai, nes kitiems forumams tai nera taip aktualu.
Manyciau, tokiu atveju yra trys iseitys.

  1. Palikti galerija likimo valiai.
  2. Ivesti griezta banu politika. Uzbaninus keliolika/keliasdesimt veikeju kils didelis triuksmas, ir yra vilties, jog visi dalyviai pamatys ta triuksma ir supras kad jiems taip elgtis nereiketu. Paskui banus galima nuimti.
  3. Pakeisti galerijos pavadinima kad sumazetu nuotrauku srautas ir negailestingai trinti offtopines. Galima derinti su 2 punktu.

aurura sakai?NekaltasCha cha na, kaip tau patogiauCha cha
tada gal butu iseitis isvis panaikinti ta &quot;grupiu ir atlikeju&quot; galerija (ar kaip ji ten)… siaip pasitarkit su klubo nariais ir surasie galbut kazkokia iseiti.

[quote]aurora rašė:
aurura sakai?NekaltasCha cha na, kaip tau patogiauCha cha
tada gal butu iseitis isvis panaikinti ta &quot;grupiu ir atlikeju&quot; galerija (ar kaip ji ten)… siaip pasitarkit su klubo nariais ir surasie galbut kazkokia iseiti.
[/quote]

Atsiprašau už kreivas rankas.Gėlė Tai aš panašiai ir sakiau, nesuprantu tos galerijos paskirties. Iš serijos: &quot;žiūrėkit kiek daug nuotraukų per dieną sugebėsiu surasti ir sukimšti į Bangą.ApakęsApakęsApakęs Ir man visiškai nesvarbu, kad jos įdomios tik man vienam.Ne&quot;