~ nuotaika ~

~ nuotaika ~

Kaunas. Prisikelimo bazhnychia.

10 balų. tinka, oi tinka čia ta sintetika Gerai

hm… kas su tais zmogeliukais dviem?

Grigai, del bangos jau stengtis pradejau… kas chia man?.. NekaltasJJuozai, ta prasme? shejp pasimete kazhkokie… masto, turbut, shokti ar nusileisti liftu Mirkt

Geras vaizdelis. Ikona is viso nerealiai atrodo, lyg su kokiu nors 3D softu renderinta butu Šypsena

labai gerai

žydroji… matrica… Cha chaSavotiškai patinka. Šypsena

…gi gražiai…

Labai nelietuviskas vaizdelis. Alia zavus. Patiko. Gerai

O dar atkreipiau demesi, remelis patiko.

truputi kreivoka gal… bet labai gerai Šypsena

achiu bangiechiai… achiu Apkabinimas[Quest2K], labai dzhiaugios, kad gavos butent taip kaip norejau. jei butu tiesiai, tai nebutu tokio erdves efekto. imho

Jėgovai, plojimai

o imho erdve cia perduodama dangumi ir zmoniu didziu Šypsena na bet aisku kad kitiems gal ir kitaip… Šypsena

[Quest2K], kam chia kitiems? man asmenishkai tas nedidelis neligumas patiko tuo, kad, nors ir visai nedaug pasukus, nuotraukoje atsiranda kazhkokia dinamika. Galejau shejp ir ishlyginti, bet nepagalvojau, kad kazhkam taip uzhklius Šypsena

Pernelyg dziaugtis gerais ivertinimais - taip pat blogai, kaip ir nuliusti isgirdus blogus. Tai reikstu jog prisirisi prie ivertinimu ir samoningai ar nesamoningai stengiesi itikti komentatoriams. Mano nuomone, geriausia stengtis itikti paciau sau Kietas

labai geras pastebejimas Badai Gerai

Labai graziai Gerai man patiko ŠypsenaNuotrauka verta buti tarp geriausiu Šypsena

Tikrai liuks 10/10