... Nuoskaudos...

Nuoskaudos

Pasiskaiciau Ginger pasisakyma Inkstes temoje ir pasidare idomu… Ar jus esate kerstingi?
Ar jums cia susipjovus paskui butu malonu eiti i meeta ir sedeti kad ir ne salia, bet prie vieno stalo su… na su tais, su kuriais koliojatesNekaltas?

nu tu i r keistas…taigi sedejau ir Alus su pakalusiu, Otmorozku, netgi (Ni), o Paladinas isvis saviakas buvo pasidares per Euro akcija…
va, Ginger netgi vakar kviete i londona, ale as bilieta jau pasikeiciau i skrydi per AmsterdamnaCha cha

iki siol maniau, kad ir su kaunieciais tai butu imanoma, bet po tavo ir Diedaso opusu imu abejoti…

Rokai, ar gali virtualioje erdveje gimti realus kersto planai Drovus
Nzn, man tai daugiau negu absurdiskas variantas Cha chaMirktCha cha

LL, nemeluok Liežuvis
Kazkur ir zadejai skristi per London’a (reikia pasiknisti privatkese), ale unoravai pasikeitei bilieta, kai netapau…romantiku klubo nare Cha chaLiežuvisCha cha

Ir man atrodo ,kad cia niekas niekam nekerstauja , paprasciausiai vyksta diskusija Šypsena

O aš nenorėčiau sėdėti su tuo žmogum viename meete,
su kuo čia pykstuosi, t.y. su tuo, kam aš čia užkliūnu…Nekaltas

Pala, pala? Ir as kazkur jau uzkliuvau?Juokiasi Apakęs
O ka reiskia opusas? Tingiu jau zodyna vartyti…

Hehe… Niu kad ir as kazhkaip…nei Lietaus, nei Otmorozko nei mushiau, nei knopkes po kede nepadejau… Nors gal ir norejau Juokiasi O ir buvo uz ka Juokiasi Gal sakau, reik ka nors dar sumanyti Cha cha

Dėl keršto čia tu per stipriai užlenkei…
Nėra tokios kompanijos, tokios bendruomenės, kurioje kartas nuo karto nekiltų kibirkščių. Pažaibuojama, pažaibuojama ir vėl nurimstama.
Susitikti gyvai visada įdomu, tada tos virtualios aistros kaip tik nurimsta, kaip pastebėjau.
Kietas

Cha cha Nu as cia taip astriai pavadinau, kad atkreipti demesi i tema Cha cha

Mintis, aisku rutuliojasi ne apie kersta, o apie nuoskaudas. Siaip tai gerai pastebeta, keiciu temos pavadinima Mirkt

Susitikus realiai viskas labai pasikeičia. Šypsena Visi nusiima kaukes. Nebelieka nei "blogiukų", nei "gerukų". O sugrįžę į Bangą vėl tęsiam vaidinimą Tūsas

Tikra tiesa, Ledi Gėlė Viename trimeete susipažinau iškart su dviem "blogiukais" - buvo tokie malonūs, kad net išsižiojau. NekaltasCha cha

bet turbut pastebejai, kad kazkaip vilnieciu meetai vyksta tik Lietaus klubo… o kiti kazkur slepiasi…

Neteisybė Ne kiek kartų buvau meet`e Vilniuj, niekas nesislėpė Liežuvis Buvo labai smagu pas jus pasisvečiuoti Gerai

O manes po vieno meeto, vienas is pajurio kazko nekest pradejo Liūdnas. Ir nesuvokiu kame kampas…

Gal TaurėGirtas padauginai ir nebepameni Liežuvis

Ne, Ledi, tiesiog kazkas keisto Nekaltas

Rokai, tai paimk ir paklausk to, kuris, anot Taves, jaucia Tau neapykanta. Gal taip visai nera… Nekaltas

Cha,būtu labai malonu pasižiūrėti į akis tam,kuris tave aplojo ir sumaišė su žemėm,o ir manau,kad būtų kam nors,ne mažesnė staigmena pamatyti tą,kuri apdirbo visais įmanomais būdais.Uch,kaip būtų smalsu

Nekaltas