Numiriau 2005.01.10...o juk is nauju tikejausi tiek daug:/

Numiriau 2005.01.10…o juk is nauju tikejausi tiek daug:/

Bet mano pasiklydele siela klajos cia kasdien...ilgedamasi prarasto gyvenimo...Kazkam naujieji nauju darbu..nauju vilciu pradzia...kazkam...visko pabaiga...ar ne per daug sureiksminam naujuosius...jie nieko nepakeicia...

Liga. Dekompensacija. Kvepavimo centro uzhslopinimas. Agonija. Kvepavimo sustojimas. Koma. Klinikine mirtis. Biologine mirtis. Kuriam Tamysta dabar etape?..

Klausimėli, a Klausimėli, na ir kaip tau, tokiam dyydeliam berniukui negėda Kanda, - dar TIK 10 dienų, o jau niunias varvini Veee Apie Naujų metų naujumą galėsi kalbėt kai jie bent mažumėlę pasens...... TaipO dabar - Blogai visko ir iš karto Apakęs ApakęsEt, na ir vyrai dabar Veee Veee

..gal kas is gailescio ir paciulpt pasisiulys.. Nekaltas

O cia jau jus tamysta daktaruke turetumet mane visapusiskai istirti ir pranesti man diagnoze..o gal dar yra vilties:/gal padetu dirbtinis kvepavimas ar elektroshokas Nekaltas

Ezy jei pasieksi nusiciulpk sau pats Liežuvis

aisku nieko nepakeicia Netik audringas naujuju sventimas pridaro problemu arba ne Mirkt

Crown-o kiek laiko reikia nugyventi naujaisiais,kad spresti apie juos Nekaltasir ar tie nauji ka reiskia Nekaltasar bent vienas senuju valkata naujaisiais pabudo milijonieriumi?ar bent vienas ligonis 1-o nubudo sveikas...KAM TOS NESAMONES APIE NAUJUOSIUS?KAM TIE PAISTALAI?-GYVENIMO NEYTAKOJA DATOS Ne

Anarchija-tai ka gi mes svenciam?ar verta taip sureiksminti ta gruodzio 31 aja..

net jei praleidi kaip eilinį vakarą, eilinę dieną ir eilinę naktį - vis tiek jie kažkaip kitaip virpena sielą... Kodėl? nežinau...

Bagyra-jau nebevirpa mano siela per naujuosius...ir ypac,kai juos sutinki toli nuo mylimo zmogaus..

Bagyra-jau nebevirpa mano siela per naujuosius...ir ypac,kai juos sutinki toli nuo mylimo zmogaus..

man tai virpa. tiktai graudžiau...

Bagyra virpa graudziai-sutinku!nes nera taip,kaip noretum-naujuosius pasitinki ne ten kur noretum ir ne su tais zmonemis su kuriais noretum..o ir pasitikti,kaip ir nebera ko...tad-virpa stygos smuikelio is leto...

bet tai vis tiek ne eilinis vakaras... diena... naktis....

Neeilinis,nes patys susikuriam kvaila iliuzija kuria patys pradedame tiketi:/

...numiriau... Klausimeli... nekalbėk šitaip... net jei tau dabar taip atrodo. Patikėk, tikrai nesijausi visą laiką taip blogai. Tiesiog prisiminsi šituos Naujus su nuoskauda ir širdgėla... o geriausia juos iš vis išmesti iš atminties. Ateis kiti Nauji ir viskas bus kitaip. Bent jau to tau linkiu Gerai

Klausimeli, kas cia per naujiena apie mylima zmogu...? ApakęsKadangi, kiek pamenu, Moteris esi totaliai nusivyles, tai tas mylimas zmogus - Vyras? BaisuO gal vis gi mano zodziai issipilde...? MirktDel tu naujuju... tai viskas tik nuo musu ir priklauso, kokie jie bus... Taip naujieji metai tiesiog gera pradzios riba, nuo kurios verta pradeti kazka keisti savo gyvenime, siekti, pildyti savo troskimus... AngelasJuk tik vienetams atnesama viskas ant padeklo... Bet as ko gero, net ir nenoreciau, kad man atnestu... NežinauTad ir tu nemirki, o gyvenk... Laimingas

Zuvele vieniems maujieji kazko pradzia.(.kvailas atskaitos taskas,kokiu galetu buti betkokia diena...) pradeti kazka...kai kam ta pradzia reiskia pabaiga Nustebęs