Nukosejo mage ir ka man daryt?

Nukosejo mage ir ka man daryt?

vakar vakare, o gal nakty prie pubo pastaciau gatvelej apsviestoj masina, skydeli nuo mago i kisene o maga po sedyne.
ateinu poto grabineju po sedyne. ner.
nervas nerealus paeme. visi kompaktai(apie 50) koloneles likusios ciupo tik maga.
nu blyn narkomanai. magas liewas, rudeni uz 250lt pirkau. panasonic jau ir pavadinimas nusitryne

tai dabar mastau ka daryt? but smagu nusipirkti savo mageli. oi kaulus aplamdyciau…
o saviski tai atpazinciau. pazymetas tiek laiko tiek mano paties, net viduj teko su lituokliu padirbeti.

tik va beda nezinau kaip vadinasi mano Panasonic’as kur ieskot foto inete?

po poros dienu turetu mugej atsirast skelbimas. pirksiu panasonic xxx skydeli.
patarkit

nu tai vaziuok pirkt. o kai nuvaziuosi bumbula istashkyk ir pasiimk ta savo mage Šypsena

kuriam mieste cia tau taip atsitikoPiktasPiktas

bet kokiu atveju vel islaidos, as tai is principo nepirkciau is vagiu, kam juos skatinti, ka zinai, gal tie patys sudziai pavoge ? Piktas Nekaltas

ŽliumbiaPamirsk savo maga,jis jau prakaltas ir turguje jo nerasi.Jie nedurni,neapsisvies.O tau bus pamoka kur maga laikyt!Liežuvis

Gali pasiskaityt skelbimus,arba pats paduot ,kad priekine dali parduodi.As zinau atveji, kai atvare su tuo paciu magu to pacio virselio pirkt.Visko bunaMirkt

cha mielai duociau i liuli, bet jie po viena nepardavineja o ir apsiginklave buna.
karta kai savo pirmaja pirkau ir buvau naivus(kad seip bitceliui atsibodo jo magelis todel ir parduoda.) atvaziavo su lexusu ant galines sedynes visas prekystalis…nusipirkau…sazine pagrauze, bet muzika ja uzliuliavo.
antra kart jau is drauglio pirkau. tai ir nudziove bvilniuje prie pubo prie vu. gatvelej apsviestoj. rado po sedyne(matyt zinojo)

nu ka skelbimuose toku jau nebera eis ant detaliu turbut.

o vat as cia pagalvojau apie rimta akcija. kadaise su plentovaliu naikinom piratinius CD. ar nieks nenoretu padaryti sauluciu ant snukuciu kurie liko pavogus magelius.
jau vienam auto klube sia minti ishsakiau. dar vienas klubas yra, dar pazystamu ratas. dar banginiai.

susirinktu siektiek. i renginuka TV, ekipazas, auto pilotas, KMZ. atgarsis butu.

bet mageliu kainos sukiltu truputi…Šypsena
neapgaudinekim saves, neesam tokie turtingi kad pirktumem naujus Liūdnas

todel daznai uzsimerkiam ir perkam vogta.

ka daryt? i chora uzhsirashykJuokiasi.o jei rimtai nesinerwuot reik, mano maga irgi nujojo sabakos,praejom su draugais per visus valkatas , atsirado po 5 val. reik zhinot kam snuki ishmaltCha cha

man nukosejo 2 magus. nei del vieno nesikreipiau i policija. buvau DURNAS. ir nepatikesit buvau rades viena is ju. viskas atitiko - korpuso nr., tas pac ibrezimas ant ‘snukio’. ir ka jus manot? pasiunte mane ant dvieju zodziu. irodyti kad mano NEGALEJAU.

autoriui> taip kad nukosejo - pac kaltas…

Kazkur jau ta istorija girdejau… ar cia jus ne tie, kurie viena netycia pamirsot miske prirista prie medzio, ir tik kitos dienos popiete prisiminet?Cha chaCha chaCha cha MirktLiežuvis