nukauta

Rafai, ka siulai darbe veikti kai yra laisvo laiko? kojines megzti?

nu bl už žvaigždes tai belekiek kartų šitokie gražiau Gerai

siaip sitie ratai mano akim,o mates esu dalyvio banana su tokiais nesiziurejo,bet pvz ant sidabrines C klases feislifto,su dropiuku,tai tikrai man patiko vaizdas…bananui kaip ir minejau,kazkaip isnesimas netaip Nekaltas

Tai isnesimo beda yra kitur. Dek rastavkes arba pirk su normalliu et. Zaisti darbo metu? Geriau domekis istatymais kurk savo koki internetini versla. Bet zaistdarbo metu? Bbz.

jei gera alga sukasi ir tuo paciu zaidi…viskas ok Cha cha o internetinis verslas…gi pats sakes ne viena syki,kad bbi cia ubagai neturi saibu ir joks verslas neuzsisuks,tai va ir zaidzia chebra darbe,cylina aCilose Cha cha

Per ebay galima ne ubagam lt pardavinet. Bl nzn jei klientai ar kt darbuotojas ar vadova pamatytu? Nu aisku jei dirbi apsaugoj tai px…

Raflai: as kelis AutoCAD brezinius padares uzdirbu per men tiekpat kiek tu su savo siuksliavezem, tralais ar kitu barachlo ir nevaikstau murzinas ir susmirdes atliekom. Ponel?

ne kitaiskus sudus reikia spekuliuot,o paslaugas savo pardavinet…tu sudniekiu pardaveju ir taip pilnas FB,kurie perka is aliexpreso ir cia bando parduot,kaip uz gera Cha cha

Tevuk,kazkaip keistai ziurisi,kai zmogus iesko kompa varle.lt ir kuris skelbiasi,kad yra neprastas kompiuteristas.na bet virtualus pasaulis tuom ir zavus,kad budamas net zeku,kokiam forume nesunkiai tampi net mentu Cha cha

Kur skelbiausi, kad neprastas?

O kiek tau yra tvarkinga alga? siaip pagrinde dirbu su siemens pcs7, aisku tau tas nieko nesako tai pasiskaityk - w3.siemens.com/mcms/process-control-systems/en/distributed-cont rol-system-simatic-pcs-7/pages/distributed-control-system-simatic-pcs- 7.aspx

niAsipikit…einu pamiegot,sunki naktis buvo Nežinau

Idomu kas per breziniai… assiaipprojektus esu kepes su acadu, kur reiejo paskaixiuoti namo konstrukcijas, medziagu atsparumus, numatytas ir nenumatytas gresmes… nzn nekazka tie individualus mokejo, o rimta projekta vienas snukis ir dar ant laptopo kartais pazaisdamas kazina ar padarys. Antrines atliekos nesmirdi, turek omeny tai. Ir nuo kada pvz serviso vadovas tepaluotom rankom vaiksto?

Bei dirbu su “New Login” (vsep.com). Nesenai gryzau po komandiruotes is amerikos.

Kolumbijoj stojot degalu pasipildyt?

Rafi>siaip juoks be juoko,bet kaip tik pries menesi buvau pas serviso vadova,beja dalyvis…tepaluoc kaip velns Cha cha sako ai ■■■■■■ ten sedet ir kilot popierius,kartais norisi kazka pakrapstyt purvino Gerai

Retai buna geras mechanikas geru vadovu. Nebent gamybos Šypsena na irmazesniam servise. Linksma butuuzmatyt kokio silberio dyrika st kalades keicianti su kostiumu kokiam sprinteriui Šypsena))

Rafi,nezinau koks tavo servisas,bet beveik garantuoju,kad 5kartus jo vadovaujamas didesnis Mirkt šitaip ka zinau,darbus apsimetai popierinius ir ka trintis,eini kokias dalis sukomplektuot ar parinkt,kazka atsukt sandely,prisukt,paruošti montavimui…

As serviso neturiu ir nenuvertinu vadovo kaip tu pamanei. Tiesiog lb retas reiskinys. Vadovo funkijos visiskai priesingos, arba dirba nepriekaistingai kad dirikas daugiau darbu neuri Šypsena

Noreciau tokias pareigas uzimt Šypsena arba sugebet taip darbus susideliot…