Nugaiso vienas papugiukas – nupirksim nauja.

rytas labas
na paskaichiau darkart – Apakęs Baisu
neishtverchiau tokiu salygu… Bet gal jos tokios ir yra todel, kad yra ishtvermingu zmoguchiu?

Vienas is variantu, Lygut, - spjaut i viska ir atvaziuot Vilniun - visur savi + ir - zinoma, bet darbo paieshkos prasme butu lengviau Taip

Maniskis Vyras irgi nori i Vilniu, bet jis jau is jo atvaziavo - nerado ten darbo, o cia po pabandymu prieme. O as nenoriu, nes kol kas darbu patenkinta (pfu-pfu-pfu) ir turiu nuosavybes, ir dar tikiuosi, kad mano darbo salygos turetu gereti: rudeni turesim savo patalpas ir pan. O va Vyras sunkiau…

as nzn ar jie vis dar santykiauja Cha cha, bet vyr.buhaltere toj imonej direktoriaus zmona Nekaltas

o siaip tai as irgi norejau pasiulyti ta ka miau7 Apkabinimas pasiule

Emigrantas emigranta kviecia? Juokiasi

mhm Laimingas Flirtas

epurienes pavyzdys - Gerai

na, ir Vilniuje darbo reikia paieshkoti Taip
taviske situacija paaishkejo. Chmmmm, pachiai kartkartemis norisi spjaut i visus miestus ir i koki kaima nesht kudashiu mokytoja dirbt - kad namiuka su zemike aplink uz realia kaina isigyt ir benzu nekvepuot kiekvienadien…

beje - Lygut, kazkodel -chmmm - mintis i galva sove - kad labai savo Vyras darbu rupinies…M? ??? Matai, pati laaabai megstu kitiems (o ypach - Apkabinimas) zmogeliams padet, bet… kiekvienas SAVO problemas turi PATS spresti… Ir galim mes tik maza trupineli padet ir tai geriausia daryti tik tada, kai paprashoma… Taip

su geriausiais linkejimai Gėlė

O kodel turi nerupet Apakęs? Taigi ir atmosfera namuose ir pinigeliai i bendra katila. beje, kazkaip po darbo ir savaitgaliais visgi noreciau dazniau ji matyti… A jis pas mane kuklus, as tik velniu priedus. Sakiau vienakart per koki firmos baliu pasakysiu jiems ka apie juos galvoju Piktas.
A cia vienakart buvo tokia situacija: siuncia i Vokietija ir liepia iki Vilniaus su tasem (juk 3 sav. vaziuoja ir dar taupo) paciam nusigauti Apakęs.
Tipo tegul ima mano masina ir vaziuoja Apakęs ir palieka stovejimo aikstelej Vilniuj. Nu susibiesinau Piktas - ka? man masinos nereikia? kas mokes uz aikstele Vilniuj? Atsipute bicai kaip turi buti. As per 2 metus dirbdama kitam darbe sugebejau avtamabili nusipirkti, o jis per tiek laiko nieko neturi Apakęs. Beje, dabar padeda ta avtamabiliuka remontuoti… gerai… Nekaltas