Nu tikrai prietranka...


Nu tikrai prietranka…

Aikštelėj kaip matot pilna vietos , o inai bl atvažiavo ir kaip visada nutrenkia mašiną čia bl… Kanda Pzdc , jaučiu kitą kartą išlindęs per langą pasakysiu keletą gražių žodelių… PiktasTikrai kažkokia tai nepilno proto…

Šypsena atbula nemoka vaziuoti gal? Cha cha

nėra atbulinio …

Nu kažkas matyt tokio , kažkur girdėjau tokį gandą… JuokiasiNe nu bl , rimtai reikės paklaust kodėl inai taip daro… Cha cha

Karakasas: yra yra Cha cha “važiuoja” inai kartais atbula Juokiasi

aha, pavėjui Taip

Karakasas: Juokiasi Juokiasi Juokiasi

moteris. viskas tuo pasakyta

eik is zalio issinuomok ir uzdek jai lietavyka ta Juokiasi

nebutu boba ,as tavo vietoj ne tik pora graziu zodziu pasakyciau ,bet bent jau pirmai pradziai padangas nuleisciau

tai bl uzstatykit vienas is priekio kitas is galo ir nepatraukit kaip prasys…

tai nereikia cia tu padangu nuleidinet. reikia uzstatyt kaip Biednas sako. kad ple neisvaziuotu pora dienu, arba kai kita kart pamatysi taip pastacius pasakyk jai tiesiai i veida ka galvoji apie ja ir jos vairavima. as jau dviem kaimynam esu pasakes kad dar kart pastatys masina ne kaip visi (visi stato mazdaug 45 laipsniu kampu, o jis atvaziuoja ir pastato 90 laipnsiu kampu. ir taip iseina kad uzima dvie vietas), tai jam buvo pasakyta kad dar kart pastatys taip ir is jo veido nieko neliks. nu ir pasirodo moka noramliai statyt.

lunachodaz: nu tai matai , aš su mielu noru jai pasakyčiau keletą sakinių ką manau apie jos tą statymą ir t.t. , bet aš dar nepilnametis , tai mama sako geriau tu nieko nesakyk , bet jaučiu nesusivaldysiu… Piktas

ka ten tos mamos klaust prieik ir pasakyk. ir bus ramu

tai žinau , bet paskui kad pradės staugti ant manęs… Baisu

tai reikia tai pasakyt ramiu tonu, kad susimastytu, nes jei atbegsi ir pradesi rekti tai jai tik nervas paims. atejai ramiu tonu viska pasakiai ir viskas. tada bent susimastys ir gal kokias isvadas padarys

tai būtent , o jeigu niekas nepasikeis , tada jau pradėti kelti toną…

gera pradzia puse darbo

boba lieka boba