nu tai jau tikrai

nu tai jau tikrai

ten tame 15min.lt - idiotai dirba ar kaip?

aš galvojau kad tas puslapis jau seniai miręs…

Kaip matai gyvas, spardosi, ir dar kazkokius absurdiskus reikalavimus kelia Cha cha

Tai, kad jau daugiau nei pora savaičių kaip nebemato įjungto ABP 15min.lt Cha cha

Kad mires ju puslapis yra, nukilino komentarus visiskai su savo debiliska registracija su asmeniniais duomenimis, ir dar tas adblocko detectinimas, visiskas fuflo.

15min.lt/naujiena/aktualu/komentarai/tomas-balzekas-15min-p aprase-isjungti-reklamos-blokavima-kokie-rezultatai-500-657845

bet kad trafficas ten nukrites, tai duodu bb nukirst Šypsena

Tai, kad neveikė tas blokavimas gal tik savaitę laiko Cha cha Ką jie čia dabar peza vėjus.

Isirasyk tampermoneky ir antiadblock killer scripta i ji bei ublock origin.Ir pamirsi sitas nesamones su adblock blokavimo aptikimu.Firefox lyg gre sea monkey vadinasi.

Pakito: neturiu jokio tampermonkey, tik ad block plus. nieko nemato tas 15min. Šypsena viskas blokuojasi be jokių problemų.

nu įdomiai. o lietuviškus filtrus susidėjai? nes aš prie lietuviškų ir rusiškus ir dar latviškus susidedu ir nerodo nei bangoje, nei 15min.

jei adblockplus+easylistlithuania kartais kažko neblokuoja, tai tik todėl nes aš neturiu laiko viską užblokuot(arba nesugebu ir prašau bendruomenės pagalbos). Šiai dienai nei vienas lt puslapis nesugeba efektyviai aptikt adblock(bent jau ilgam) jei rankos nekreivos: github.com/EasyList-Lithuania/easylist_lithuania

po to blokavimo nebeskaitau 15min., nors pastebėjau, kad nebemato, kad adblockeris įjungtas Nekaltas