nostalgija

nostalgija

Foto daryta 2003 metu rudeni, tuo metu dar zulikai vogdavo jas, tai niekad nelipdavau is masinos Angelas

Cha cha

nu kai i ipiza persedi, tai ir atrodo, kad bmw tik 03 teturejai Cha cha Cha cha

renkuosi ipiza Taip

ipizda gera masina, tik man per galinga truputi, atrodo tik uzdejau ziemines sypuotas padangas ir jau nei vieno sypo nebeliko ant priekiniu, pastoviai duodi kokso ir nusisuka ratai, labai jautri masinyte, reik priprast

pokstininkas Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Man irgi Nostalgija tam E46 2.9d ApkabinimasTurejau su is gamyklos isriedejusia sportine pakaba, buvo tobulibe. Pirma karta pasivazinejus savo dabartine E90 3.0d(irgi sportine pakaba) iskarto toks liudeselis uzejo, kad pakaba nebera tokia jautri veiksmui kelyje… Blogai nors ir sport skaitosi… Ufff

Na tu, kaip motociklų meistras, tiek tu izh planet sport atvažinėjęs turėtum išvaldyt ir ibizą

Dievas kaip E90? Gali plačiau? Šypsena

nu matai, man po tos avarijos youtube.com/watch?v=jhXEaKNF334 dinges pasitikejimas savim Nekaltas

Juokiasi Juokiasi

youtube.com/watch?v=b0_orSTlikE&feature=related irgi ziurisi Gerai Juokiasi

pamenu is seniau sita bmw kur foto, tai spalva jo Apkabinimas o ir taciau islaikytas atrode. kodel nuleida i marcias ?

Trevetas> JuokiasiQuestas> ai taip susideliojo viskas ,kad nutariau parduot, bet ir viena is priezasciu ,kad turbina nuo apacios ora gaudyt pradejo, reiekjo tvarkyt, nes pasigavo i sparnuote kazka smulkaus… siaip dabar galvoju ,kad galejau vistik pasilikt, na bet koks cia skirtumas Ufff