Norvegijos grupė Tristania

Norvegijos grupė Tristania

Taigi siandien padariau maza atradima. Tokia grupe TRISTANIA. Pavadinimas skamba truputi rusiskai, taciau si grupe tikrai man patiko. Tai man atrodo symphonic, gothic, black metal - rock. Zodziu paklausykit ivertinkit. As irgi dar ju dainu visu gerai nezinau, tad noreciau zinoti - kokios dainos yra zinomiausios?

vo,reiks parsisiust.o man norvegu Madrugada visaj niablogaj dar. Laimingas

Shi grupe jau man seniai nenaujiena. Kazkas originalausGerai…Idomu, kad yra net trys vokalistai, tai ju muzikai suteikia vis nauju atspalviu. Del zinomiausiu gabalu, tai papraschiausiai apsilankyk http://www.allmusic.com , ir rasi tarp "song highlights"Mirkt

Zinau, kad ne naujiena Taip. O cia pranesiau, nes maciau, kad niekas apie ja sitiek laiko neprabyla Nežinau

tuoj parsisiusim koki gabaliuka…Šypsena

Tiksliai gi jau ta pati kliedejau kai ejo kalba apie gothic metalŠypsena. Nu, bet dar karta - labai grazu…Rimtai, ash irgi pastebejau, kad tik vienetai zmoniu girdejusiu Tristania(visdelto underground’as), o gaila, nes tikrai yra ka paklausyti.

Dabar siunciuosi ju dainas ir tikrai geros Gerai
Nu bet tavo zinutes apie juos per paieska nerado Ne… visai tuscia

Tai nesvarbu, gi ta pati sakiauŠypsena.
Man vienas zmogus rekomendavo paklausyt Sirenia, sako, kad kazkas panashaus i Tristania. Reix pabandyt.

Kažkaip negirdėjau…NekaltasNekaltasNekaltas O į "Sisters Of Mercy" panašu ar ne???Apakęs

Mirkt…hehe turbut del to ir uzsiminiau apie ja gotikos klube…Cha cha

rusishkai???…na cia dabar Cha cha…nezinau kokios dainos zinomiausios, man tai labiausiai patinka "Gothic metal" ir "Lethean river" Mirkt

P.S. Myronas, jei netingi pakoreguok temos pavadinima, nes sakyciau toks nelabai informatyvus…

O Sepultura panashu i DM ? Nekaltas…jei taip tai tada Tristania panashu i SoM Cha cha

Supratau…NekaltasNekaltasNekaltasApakęsApakęsApakęs

Nu, turiu kelias shios grupes dainas, bet per daug man shi grupe neistrigo. Tas operinis vokalas (ar kaip cia ishsireishkus) moters man nepatinka. Ne

O man kaip tik patika. Kiek zinau nightwish sito stiliaus pradininkai ir visur eina operinis balsas Taip. Vienas draugas sake, kad tokiai bobai neisejo kur nors i operoje pasirodyti, tai prisitryne prie metalistu… Nu cia nesutikau Ne

na gal ir grazhiai kai kur bobike kvykteli tuose irashuose, tik kazhkaip pop-gotik-classic-tearful muzikas nelabai kaso uzhausius.Baisu

Kur cia POP?

hmz… kazkada seniai - girdeta. Kietas tik tai, kad dabar neklausau, matyt reiskia, kad didelio ispudzhio nepaliko.Mirkt

kazkada netgi klipa kazhkoki machiau!!!Liežuvisshiaip wisai nieko…Cha cha