norton VS panda

norton VS panda

antivirusai geri bet patarkit kas limpa labiau 98 Windows.

Su win 98SE jau seniai naudoju Norton AntiVirus, jokiu nusiskundimu per 2 metus neturiu, nei vieno praleisto viruso.

Visi zhino kad nortonas geriausias visur.Jis papraschiausias, lengvaj suprantamas, greit veikia, bei turi geriausia sistema nuo virusu.
va tep

Norton’as geriau. Kazkada naudojau Panda tai taip uzkniso… Panda sux

anyway nortonas nera geriausias , jis tik labiausiai user friendly , yra ir kitu geresniu antivrusu ( ryja maziau resursu ir pan ), bet ‘tupam’ useriui jis yra geriausia apsauga .
Apie panda … na kazkada ju reklamuota technologija aka ‘mes pagausim virusa kol dar nera jusu pc’ pasirode niekam tikusi nes paprastu programu pasikrovimas uztrukdavo 3-4 s ilgiau ir siaip virusu suradimo koeficinetas nera didelis
Jei rinktis is siu dvieju - Norton

liepos menesio Komiuterijoje yra testai ir rezuts… NAV - simply… the best

Asmeniniam naudojimui geriausia yra http://www.free-av.com nemokamas antivirusas.

Naudokit tik legalia produkcija!

Zmogus nuotaika pakele is pat ryto.

man geriausias Kaspersky

Jau seniai visuose testuose įrodyta, kad NAV yra geriausias (atrodo net ir paskutiniame NK yra testų rezultatai), o Pandą teko naudoti - labai stabdo kompą, kaip ir Macafis, be to ne viską pagauna Šypsena

gal galit pasakyti kodel man norton antivirus 2002 negali padaryti update?

naudojau ir panda ir nav. Nei tas nei tas man nepatiko… nors NAV geresnis uz panda, nes panda labai sunkiai suprantama ir neviska pagauna, be to stipriai apkrauna kompa. As dabar naudoju McAfee, ideali programa, neapkrauna kompo, atnaujinimai dazni ir siaip neteko dar nusivilti ja… ko nepasakyciau apie NAV

aciu uz pagalba.Bet su draugeliu `snekejau ka Norton Anti Virus ishnaudoja daug resursu ,ar tikrai??Apakęs

nu ta desinine tai man ziaurei i se t610 panasi

tox asilas kuriam pavadinimas NOKIJA reishkia viska Cha cha ir pox kad taj 1100 butu Cha cha

kam tokios dideles tackutes?

Motorola stiprei atsigauna ,ir nezinau koks asilas gales pirkt NOKIA kai iseina tokie kaip SIEMENS MOTOROLA ar SONYERIKSON.

vidurine y N7650 o deshne y T610 shiek tiek panashios Nekaltasman motorolos pradejo kilt ypach nuo tada kai pamachiau E365 dizaina ir aprashyma Apakęs kazhin meniu vistiek tox pat durnas ir nesuprantamas liko ar pataisytas jau Nekaltas

o man ta kairine uznesa y sharp gx10 Baisu kazkaip wisi modelei matyti kitur Šypsena