noriu tokio 'megztinio'

noriu tokio ‘megztinio’

geresnes foto neradau,bet esme supratot ;] beje,idomu,kaip jums tokie batai?

megztas tai super Mirkt batai man nepatinka Mirkte, sian drauge sake, akd yra toks elektrinis prietaisas tiems pumpuriukams nuo megztiniu nusiimt… gal kas turit? kas cia do dalykas? Cha cha

tokio ir as noreciau o batai Blogaitokie maziukai peiliukai po plastikiniu tinkliuku buna, nukerpa jie tuos pumpuriukus, bet bent jau man lb greit tas daiktas sugedo, turejau net du Cha cha

megstinis tai gal ir nieko Taip, bet batai tai man nepatinka Neevee*, tokio prietaiso nzn, tik zinau , kad kiti su vienkartiniais skutimosi peiliukais kaip reikiant pasidarbuoja retkarciais (kitaip sakant nuskuta tuos pumpuriukus Šypsena ), kad atrodytu megstinis kuo naujesnis Šypsena

ooo, bracki ;D reiks pamegint… Bo db tai… uzsidedi megztuka 2 kartus ir jau vienas vientisas pumpuras Cha chaDD

Fainas. Gerai Valio

viskas labai ir mergyte Gerai

o man batai kaip tik is cia tik ir patiko. Nekaltas

batai nieko, megztinis - no way Ne

megztinio noriu Drovuso toks prietaisas buvo meximos parduotuvėse. kažkur yra namuose, bet nei karto nesinaudojau;D

o del pumpureliu tai reik pirkt kokybisku siulu ir skalbt ne belekaip ir nebus tu pumpuru

jo tuos pumpurelius tai su vienkartiniu skustuvu padirbejus tikrai nusiima jie ir teisingai sake reikia geros kokybes pirkti buna jau pacioj parduotuvej megztinis apsibumbuliaves buna tai kas butu jei ji paneshioji… siaubas… Pavargęs

nepatinka man …

Gerai

Gerai

viskas labai grazu

labai Gerai