Noriu susipazinti

Cha cha

kuo daugiau noresi tuo maziau gausi jo jo Taip

Oi kaip man pasiseke tik reikia uzsiminti apie tai ir jau kruva dabar jau net ir pasimeciau Rasysiu visiem kas manes paklause na as esu 177 ugio vidutinio sudejimo sviesiu plauku melynu akiu. Man 20 metu dabar studijuoju vilniui Vilniaus Kolegijoje veterinarija tik prasau nesijuokti is mano specialybes, nes labai nepatinka. Na daugiau nebezinau ka ir be rasyt jei noresit issamiau suzinoti apie mane ka nors kita parasykit man i privata beto galiu pakomentuoti kad cia man kazkas parase kad jei noriu daug manau visai atvirksciai Šypsena

na, tai radai ka nors, m!?!?!??tiesiog idomu…

o foto?

Na o foto tai cia kolkas nebutina nes neturiu normalios Šypsena

arba pats nelabai normalus.vienas is dvieju Laimingas

Senos temos tarsi vaiduokliai isnyra? Nx? Pavargęs

Kazkas man atsitiko Liūdnas kad taip staigiai visi nebesneka su manim. kazkas tai nebegerai. Na ka padarysi buvo neblogai kad visi man taip prirase matyt man nelemta susirasti kokios drauges Liūdnas

“teks nepasigaileti”?kas cia per daiktas? Pavargęs

pagal prasymo turini, ir zmogaus mentalitetas atsispindi Kietassekmes vishtu paieskose Cha cha

Nesuprantu kodel taip panthera varai ant manes as manau kad mano mentalitetas nera blogas

jej Flirtas

blt pzdc NS`as taip mirė, kad reikia senas temas traukt Juokiasi

Nu nu tikrai labai noreciau su kokiu bangiuku susipazinti… Mirkt

Ne tu vienas. Nekaltas

sweikutis Flirtas

Kas cia rase kad jau nori susipazinti? gal nori su manim susipazinti jei nori tai parasyk man privatan Cha cha

labas Flirtas

ui kaip tu cia mane sudominai Flirtas