Noriu susikurt puslapi

Noriu susikurt puslapi Šypsena

Gal gali padeti susikurt puslapi? pls Flirtas Flirtas Flirtas Flirtas Flirtas

Nelabai ką čia aiškint reikia. Įsijunk kokį paprastą WYSIWYG (ex. MS FrontPage) ir kurk. Turbūt papraščiau būt negali Šypsena

eilini karta noriu milijono, gal padesit uzsidirbt? NekaltasApakęs

Hmmm, biski toks naivus klausimas, idomu kiek panelei metu ? 12 ? arba panele labai ******** . Bet kokioj paieskos sistemoj rasai " mano pirmas web puslapis" aisq eng. ir skaitai skaitai…

O seip jei kyla tokie klausimai, nieko gero nesigaus, o jei ir sukursi koki paga tai jis niekam nebus reikalingas…nes tokiu desimtys tukstaciu.

Tiesiog uztenka perziuret IT temas: "Ivertinki mano paga" o ta paga suxxx, nieko ten vertingo ir idomaus ner.

Patariu nuweit i knygyna ar i maxima kokiaŠypsena Ir pirkt ten "HTML ATMINTINE" tikrai pravers naujokams… ;]

As gali padeti jeigu nori…

Cha cha Kaip tik vakar mačiaw …Cha cha Galvoju perka kas nors ar ne…Kietas

[quote]Galaxy rašė:
Cha cha Kaip tik vakar mačiaw …Cha cha Galvoju perka kas nors ar ne…Kietas
[/quote]

Vargu bau.Nekaltas Visi galvoja: "Čia naujokams. BlogaiVeee" Cha cha

o jus bliamba nesijuokit ish html atmintines, jegowas dalykas kai reikia ka nors skubiai susirast kodinant. vat naujokai tai labai abejoju ar ka nors ten supras Liežuvis

Jo naujokui ten nelabai kas. (Prisimenu bandziau is jos mokytis, nieko nesupratau). O seip jau turbut 10 karta sakau: jei mokate angliskai, mokytis labai gera svetaine http://www.w3schools.org/ . Ten jei moki angliskai galima ismokti praktiskai viska, kas susija su web kurimu.
O seip tai jei reikia paprasta svetaine susikurti (tipo: Man 12 metu, mokausi 32 vid., gimiau Vilniuje), tai uztenka ir kokios WYSIWYG programeles.

Būtent Taip Ir kodus gali taip išmokti. Pvz., FrontPage’e atlieki koki nors veixma, tarkim lenetele kokia sukuri, ir iškarto žiūri i HTML kodus, kad bent minimalu supratima turetum Šypsena Taip ir išmoxi Taip