Noriu pasigirti ir pazhymeti shia data,nes...

Noriu pasigirti ir pazhymeti shia data,nes…

Nusprendzhiau mesti rukyti NeKietas,daugiau jokiu ratu gyvenime nebewartoti Ne,o tik retkarchiais acigertiŠypsena Kol dar nesugrioviau sawo jauno gyvenimo pradesiu ir mokytis,ir netaip dazhnai tusintis. Nes pasekmes mano gyvenimo jau shviechiasi,todel taisausi kol galiu…Drovus

sekmes! as tau jau 10 kartu meciau gert ir rukyt, bet netoli numetu- viskas vel sugrystaTaurėAlusGirtasGirtasKietasKietas

Nieko durniau shiandien dar nebuvau girdejes… Sekmes ishkant laimes asiliuke…

nu ziurek, cia prizadejai visu akivaizdoj, tai taip ir darykCha cha

linkiu - IŠTVERMĖS Laimingas Taip Labas

Cha Cha Cha nepyk, bet tokiu kaip tu pazystu da…uja-ne vienas ir ne viena nepasikeite. Ir zinau kodel-todel kad labai garsiai va kaip ir tu visiem apsiskelbe kad va to ir to nebedarys, ir ira keletas zmoniu kurie viska padare patiliukais dabar net malonu i juos ziuretKietas

buna ir isimciu, negniuzdyk zmogaus noro tai padarytCha cha kol turi ryzto tegu neruko, bo paskiau ryztas vis mazes, mazes… vis bus sunkiau atsilaikyti, sveikintinas noras Gerai

aciu,tikiu kad taip ir bus,man butina yra keisti gyvenimo buda,kol dar nera velu…dabar tokia gyvenimo kryzhkeleJuokiasi ir reikia pasirinkti,ar noriu gyventi kaip visi normalus zhmones,ar nesikeichiant ir laikuj begant patapti konchinuNekaltasCha cha mano pasirinkimas aishku yra pirmas variantas.

sekmes acigeriant! Cha cha Man ratai kazkaip labiau uz acigerti! Cha cha

keicia profesijaTaip Gerai

Va, va, va, mokykis, mokykis ir dar kartą mokykis. Beje, ne Lenino čia žodžiai, o Rytų išminčiaus Konfucijaus Mirkt

Mano pusdurnis brolelis (panashaus amzhiaus, kaip ir tu) jau apie metus kaip rukyt meta…
Kova su vejo malunais…

Vo cia teisingai pastebejai riztas vis mazes kas valanda poto kas minute dar veliau kas sekunde ir jau po kokiu triju valandu prisideks ji cigarete… paskutine… is to pakelioCha cha

Pabandyk buti stipri ir istverminga.Juk neveltui sakoma:ipritis blogiau nei prigimtis.Turi buti labai uzimta,kad neturetum tokiem ratam laiko,beto atsilaikyti kai tau tai siulo.Rasti tokiu jegu nevisiem pasiseka,bet jai tu paziryzai tai manau sugebesi atsilaikyt.Nors zinau kad yra tokiu kurie visa gyvenima zada,o isteset nelabai sekasi.na nebent kokiem 2-3-5men,veliau visada atsiranda priezsciu prie to gryzti.Istvermes tau,jai labai noresi pasikeisi.

Maladec as ir neciau rukyti ir nerukau jau du menesius tai davolnas esu aisku pirmos dvi savaites buvo sunkios bet istveriauLaimingas

[quote]slidi rašė:

sekmes acigeriant! Cha cha Man ratai kazkaip labiau uz acigerti! Cha cha
[/quote]

Bangoje tiesiog prašyte prašosi įkuriamas klubas Blondinės.lt TaipCha chaCha chaCha cha

Bangoje tiesiog prašyte prašosi įkuriamas klubas Blondinės.lt TaipCha chaCha chaCha cha

[/quote]

JuokiasiGerai

…kai kurie juokiasi …hmm… mano nuomone kekvienas zmogus jei jis kazko nori,kazka padaryti Jis gali tai padaryti o rukimas ,nesakau kad tai lengva,bet tai imanoma jei zmogus nori gali mesti o zmones yra stipresni nei mes manome …sekmesLabasLabasLabas

Po metu prikelk sita zinute ir parasyk kaip sekasi sekmes Šypsena