noriu paklaust


noriu paklaust

kam reikalingos tos skylutes virsh kameros? ir ar pas jus yra parasuta virsh kameros nokia, pas mane nera…

Čia, kad būtų pirštui patogiau Šypsena

pas tave snukis padisovas reiskias

Pas mane NOKIA parasyta ant to balto. Ir tai nera dangtelis, nzn ar ta balta dalis isvis keiciasi… Nekaltas

Bosaz_3650, kokios spalvos pas tave mygtuku apsvietimas?

pas mane yr nokia uzrasyta ant ten kur parodyta paveiksliuke ir ta dalis nesikeicia atrodo,pas mane sviecia melynai o pas jus ?

irgi melynai, bet senesniu baltai sviecia ir klava, ne tik ekranas Šypsena kazkada klausiau cia visu, bet dabar idomu kaip pas Bosa_3650 Šypsena

pas mane melynai

celled: nu pabandziau dabar del to pirsto patogu mo tai nzn… Nekaltas nieko cia patogaus + as isvis ten pirsto nelaikau niekad Šypsena

kad nepraikaituotu pirstas, kad leistu cirkuliuoti orui Cha cha

Pas mane viskas buvo,bet va kad jau telefono nebeturiu,pardaviau sian Nustebęs

o kodel pardavei?

nusibodo… Šypsena

  • norisi kazko maziasnio Šypsena

o man kaip noretusi tokio Niam niam

pas man jau beveik nesimato to uzraso NOKIA, nusitrine jau… klava sviecia melinai, o del skyluciu nezinau kam jos reikalingos Nekaltas

Tai nusipirk,ne tukstancius kainuoja… Šypsena

to bozas_3650:tu ta telefona turbut pirkai is manes ir is dock cia mano telefonas buves!!!tai ten nusitrine nokia uzrasas ant galo,o taip pakeitei korpusa??

a tai ten jus buvot? Šypsenakorpusa nusipirkau nauja uzz 17lt bet ne fufliaka kaip buna ant bnaltos plastmases nudazyta, o pas mane yra islietas is juodos plastmases.O batke man laiko 3 paras…nors kiek viena diena buna prie kompo prijungta… Šypsena