noriu moket


noriu moket

teleportuotis

tam yra lėktuvai

o koks DHL nepigiau atveztu ?

o dar nemoki? eini artimiausia alko shopa…

geriau pirkit grandinele skelbiu.lt/skelbimai/nauja-ranku-darbo-grandinele-90lt-gr-1 7179960.html

arba į stotį, susirandi dilerį ir užkandi keletą tabletkų Gerai

gal toytoy tau lektuvais veza? dhl? 1750kg ir 20kubu?

o kodel ne per Elk’a ir mikolajkas iki Olsztyn’o vaziuoti?

burned, toki kakalo gabala megzdavo kai man 3 metai buvo, ir tada jau skaitesi varguoliu reikalas

dhl neatgabentų tokio krovinio? nieko nėra neįmanomo. taip ir sakyk, kad pinigų gaila. nori gaut viską nemokamai ir dabar. pigiai daug ir skaniai nebūna

nuo suwalku duri iki augustow’o, o nuo ten 16 keliu iki pat olsztyn’o. mazai eismo, mazai furu.

dzyzis, ne visur galiu issivyniot su 10m priekaba ir bendra 7,4 mase

karjera bura padarei, perlipai 3,5 tonos

trulyks, kai sitie?online-auction.s3.amazonaws.com/00163749_0010_800_01359175_1637 49_1.jpg

nu nejuokink tik. ten kelias toks kad uzsimerkes vaziuot galetai. furos praktiskai nevaziuoja, bo tarp Elk’o ir Mragowo, manrods (ar Orszysz) yra furoms praktiskai per zemas tiltukas. tai ten iki mragowo tuscia buna.

samdai vairą, o pats AB sėdi per tą laiką, kai vairas galvoja, kaip jam teleportuotis Nekaltas

o ir siaip, fystau per kalvarijke. ten be furu iki pat augustawo’ atvarytau. nx ta viabaltika.

maziausiai man idomu ka gugulas piese,galiu uzsimerkes ir atbulom, 3,5 perlipau su viena salyga, trancportas ir krovinys MANO

o kaip su keliu mokesciai liantkijoj. niekad nevaziaves su 3,5+. reik butinai keliu oporato?