noriu mirti

noriu mirti

nius…
nezinau, gal bent jau pradziai pakeisk savo nika i happy angel or smth. Liežuvis
kaip tai jau vien tik tavo vardukas depresija varo(nors ir romantiskai skamba) Šypsena

Ar tikrai viskas taip negerai? Na gi??? Apsizvalgyk, cia tiek daug fainu zmoniu. Kazkas yra gerai. Nusisypsok ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Labai teisingai pasakyta! Nepasiduok, kentėk, gyvenk, mylėk! O išeiti dar suspėsi, visi mes čia tik svečiai, tad dar pabūkim…

Norim ar nenorim,visi mirsim.O kol gyvi-dziaukimes ir kitus dziuginkim!Verkti,sypsotis,myleti,neapkesti.Tai ir yra gyvas dyvenimas,tik reikia degti o ne rusenti…

tiksliai…
nebuciau mokejes taip parasyt…
aciu…
GeraiGeraiGerai GėlėsGėlės

Ne nestovim, bet visad uzuodziam TA kvapa ,ir niekur tu zmogeli nedingsiAš nekaltas

is kur cia visi tokie geri? net pradeda rodytis, kad ne lietujoj gyvenu… bet gyvenu llietuvoj… visgi viskas yra blogai…

Kas cia yra? is kur tokios nuotaikos? matai i tuos tawo “viskas negerai” labai jau daug galima sutalpinti… ar istikruju wiskas taip negerai? va as gyvenu Shiauliuose - man negerai. noriu iswaziuot GB - nepraleidzia - vel negerai. Neistosiu, kur laaabai norejau - siubingai negerai! dirbu, kur papuola - negerai. moka mazai - negerai. oras ****inas - vaje kaip blogai. bet yra vienas dalykas: rytoj juk turi buti geriau! jei ne, tada poryt garantuotai Šypsena nemanai? (aisku bishki reix pasistengt)

Gal nusipirkit suniuka, turesit kuo rupintis,paglotysit. Kiekviena karta kai grisit namo matysit kaip jusu laukia, kaip dziaugiasi jumis. Man labai gera siame pasauly.ŠirdisŠirdisŠirdis

Bučkis Bučkis Bučkis Bučkis Bučkis Bučkis Bučkis

Gerai Niam niam

niekada man jis nepatiko… nepatinka ir dabar Liežuvis

Myliu Laimingas Liežuvis

jis mano Liežuvisdievukas Cha cha Myliu Niam niam

nenenennenene

m… Myliu

Jis tobulas Myliu

Niam niam Žvaigždė Myliu

Tikrai grazi Šypsena