Noriu kaciuko!

Noriu kaciuko!

vajei skelbimai tirshti nuo dovanojamu kaciuku, na nebent tu nedvorniashkinio noriAš nekaltas bet visu pirma patarciau pasirausti skelbimu lentose ir cia Floros faunos forume…
P. Gėlės

Niekas man padeti negali…LiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdna

pala kaime pasiziuresiu jei liko gyvu - tai galesiu padovanoti…
o zinok kietas bus, nes ten islieka stipriausi - vietinius i vieta gales deti Kietas

jei rimtai nori parasyk i privata…

o as, jei atvirai, taip ir nesupratau, kas cia nori to kaciuko - paolla ar renkyte…? nes pagrindinio skelbimo kaip ir nesimato…

As As… Supykau, nuliudau ir istryniau ta pagrindini…O gal tu gali man padovanoti?Cha cha

Jei nori katytes-ji po 2val. butu atvezta is Kauno.Tad atsakyk kuo skubiau!

[quote] LTB raše: is kaimo kietas bus, nes ten islieka stipriausi - vietinius i vieta gales deti Kietas

[/quote]

gal tas ir tiesa Aš nekaltas kad kaime tam tikro laukinio Apakęs gyvenimo islikimo ismoksta,… bet ale gi Gerai juokinga buvo kai as savo miestieti i kaima nuveziau Cha chaCha chaCha chaCha cha

tai visas kaimas buvo patenkintas GeraiGeraiGerai, nes visas katesMoterys ten Širdispamylejo ir visiems vaiku-katinu pridare. tai kai nuvaziavau po gero pusmecio vel prase kad kokiu katinu is miesto atvesciau. prisimoko jie taqm mieste kaip isdykauti…

kaip toj Joe Cockerio dainoj apie katinus (Summer in the city)

Kool cat lookin for a kitty
In the Summer, in the city,…

Sakai vaiku pridare!!! tai kur tie vaikai!!!Cha chaCha chaCha cha

[quote]renkyte raše: Sakai vaiku pridare!!! tai kur tie vaikai!!!Cha chaCha chaCha cha
[/quote]

ano vaka nomei rek, a tets pacukus medzioj…

Pas mano draugus kieme mate atsivede visa pulkeli tokiu tryspalviu shauniu pukotuku, jei reike- duok signala. Tikrai fainos katytes!

jei visdelto rinksiesi, tai imk katyte, o ne katinuka. su katytem maziau bedu !

Sakai kaciuko nori? O katyte gal tiks? Šypsena

siaip mieli padeliai,bet kad labai draskosi ir naktimis kniaukia Aš nekaltas

Turejau ir tu, ir tu. Patikiekit, jei nemoketi su jais elgtis, tai problemu bus nepriklausomai no lities, o kai zinai, kas tai per pabareliai ir ko je ish taves tikesi, tai nesvarbu, ar katinas, ar kate.

na jo… savo atsakaitoje irgi toky reikes pateikti… dekui

to gym nezinau dabar tiksliai prietaiso pavadinimo, bet KTU metrologijos ir matavimi katedroje yra toks prietaisiukas kuris 10 000 kastuoja Taip Cha cha

tas stipriausias 92,4 - Pukas2 M-1 ir Radio Centras kažkodėl maži tokie…

reikia identifikuoti siuos daznius, ta prasme kokios radio stotys naudoja Nekaltasgal kas zinot kur rasti apie tai info? Nekaltas