noriu jusu nuomones...

noriu jusu nuomones…

hai… reikia kad patartumet…matot reikia masinos,galvoju pirkti 3 golfa,ar kokia bulka… bet manau kad tos transporto priemones jau atgyvene…taigi patarkit kokia masina nusipirkti…beje turiu 1000$Labas

Už 1000$ 3- čias Golfas????
Nejuokink.

gal jis pamirso prirasyt viena skaiciuka koki…Šypsena

ne napamirsau…tiesiog norejau parasyti 2 golfas…bet taip jau buna, kai nori per daug gerai…bet kad skylėvoti tai pirmi, okad patarti tai nera…Nežinau

Nepirk tu Golfu ir Bulku-patarimas nuosirdusCha cha

nu tai ble…as neprasiau patarti ko nepirkti,prasiau patarti ka pirktiKanda

pirk 3-cia golfa. bo ash kiek pamenu man 2-as daugiau kainavo Šypsena aishq ir bukle jo geresne negu to treciuko uz 1000$

Cviakas iseina visai padorus,na ziurint kox vairavimo stilius,ar nori lakstyt ar ten seima i kaima veziot Cha cha tai irgi paklausei,juk kiek zmoniu tiek nuomoniu-pagal poreikius kiekvienam,tai gal galima konkreciau Šypsena

seip po kaima nesiruosiu vazineti…reiktu greitesnes,ir kad padoriai atrodytu…Liežuvis

imk mazda 626 dvieju duru 89m Taip

Jei turi, kas pigiai kiekviena pavasari apdazytu, tai pirk Opel Vectra. Ir naktimis miegosi ramiau, ir vaziuosi padoriai (2.0 varilkiu pvz). Tai mano asmenine nuomone blin Šypsena

nu bulka uz golfa geriau…Cha cha bet ir brangesne explotacija…Cha cha

As irgi pritariu,kad vectra patikek tai tik mitas aisku del arku puvimo pritariu,bet jas sutvarkius gerai viena syki bent jau man laike 3metus,o del varikliu tai su bmw 2litru ar panasios mases tackos prie starto gali stot drasiai pats bandziau patikek labai linksma! O sudejus viska bent jau siuo metu tai tikrai geriau uz civica scorp…

gal ir tiesa sakot…Taip

jo imk vectra, gerai eina, nes bulkos su 2.0 matoru padorios nepaimsi ir islaikyt brangiau nei vectra.

uz 1000 usd - 89- 90’Honda CRX - Gerai

Imk drasiai dar gali su kokiu 16V varikliuku, nes jau kaip supratau apie 2 golfa rasai, mano pazystamas nusipirko papsta GTI su kondiske su viskuo 90 ar 91 metu uz 1000, dziaugiasi dabar nerealiai ir kuro nedaug, palyginus kai su VR6 vazinejoŠypsena