Noriu bet negaliu

Noriu bet negaliu

daugiau negaliu buti su savo panele,myliu,bet negaliu,nes ji nori transformuoti musu draugyste i tokia kad nereiktu vienas kitam visiskai atsiskaitineti,kur buvi,ar ka darei,zodziu as ja palikau,ar gerai pasielgiau?kaip manot???

Nu ka as zinai
cia idomiai norejo ji
kaip sakant turejo ji ka veikti ir be taves Cha chaCha chaCha cha
arba jau labai detaliu ataskaitu reikalavai Cha cha

Ne labai detaliu,ji jau net nebeleidzia prie jos mobilaus prisiliestiApakęs,tipo tu turi savo o as savoBaisu

Manau,kad tai ne tikroji priežastis dėl kurios palikai ją.

Žliumbiaas negaliu sau sedet namie kai ji sako as varau i soda su savo draugais svest gitadienio,o tu nesijaudink as rytoj grisiu,cia tik vienetinis atvejis,o kiek dar tokiuLaimingas

žinai aš irgi negalėčiau ramiai sėdėti,o ypač jei važiuotu į mano sodą

Pilnai tikiu,as ramiai nesedeciau,bet taip negerai,ADJOS AMIGOS…,ir tikiuosi pamirst ir nesikankint

Nu aisku jei ne tu tai ji tave anksciau butu palikus, nieko nepasakius Liūdnas

Ach tas svetimu zinuciu skaitimas, jis trumpina gyvenima.

nesijaudink, stake. ji taves nebemylejo. jei dar ka nors jaustu, tai skaitytusi su tavimi. o dabar ji elgesi su tavimi kaip su suniuku: isvaziuoja svesti gimses, o tu tipo gerk namie ??? nieko, praeis ta nelaiminga meile, jau geriau pakenteti, bet islaikyti savigarbaTaip

Pas mane tokia pati situacija su Vyras. Jau pripratauIgnoruoju. Tegu…

nelabai supratau Baisu- tu tikrini jos mobilų ir dar pyksti kai tau neleidžia??? Ignoruoju

Beprotis! Nors jei isigilinsi del ko jos tokie norai, gal ir gerai.

Aisku. be atsiskaitimo kur buvai, ka darei nieko gero is draugystes nebebus…juk taip visada iprastaTaip

Kai žmogų tu myli ir jis tau rūpi, tai tikrai, jo nepalieki vieno namie ir neleki švęsti gimdienio su kitais… Kanda TaipKanda Taip

stake,jei negali buti su savo panele,tai ir nebuk.Geriau issiskirti negu tik pakesti…

[quote]
stake rašė:
(daugiau negaliu buti su savo panele,myliu,…)

Taip Kiek supratau is tavo laiskuciu turejai panele su raguciais,o gal net ir dideliais ragais.Jeigu turi drauga ir varo svest gimdieni,palikdama tave tupet namie,tai jau cia nerimta persona.Gerai padarei,kad issiskyrete,dar sutiksi merginu pagal save.Nors dabartines panos labai jau aikstingos,laukia princu ant baltu zirgu.Taip kad dar ne pasaulio pabaiga atrasi savajaMoteris.Sekmes!!!

jei mano vaikinas butu toks, kaip tavo mergina, as ir ji buciau palikus, nes tokios draugystes ilgai netrunkaNekuo anksciau, tuo maziau skauda…Taip

Pasitikėjimas reikalingas draugaujant, bet jei ji nieko nenori pasakoti ir slepia vadinasi tikrai turi ką slėpti Taip Aš daryčiau taip kaip tu. Sėkmės tau, bus tų panų vertų tavęs. Šypsena