noriu active xxx

noriu active xxx

Labai labai noriu Apakęs nusibido but vienam Liūdna

Eik pasmaukyk.

vien noreti maza… reik kazka daryt, o tai kad tu cia bangoj parekausi nemanau kad pades Šypsena sekmes paieskose !

nusibodo smaukyti, tas paats per ta pati

Bet tai jau panaasu i active… nezinau ar xxx…Apakęs

noret, mylet ir svajoti nedraudziama. O daryti kazka tai darau tik iskart nepasiraso o ilgai tempt as neturiu noro Nustebęs

nu tai smaukymas ir nera active xxx uztai ir noriu a tai jau daugiau kaip menesi celibato laikausi. Liūdna

o tu normaliai pasakyk ko tu nori>? As tai neikertu kolkas…

noriu normalaus sexo su mergina.Tiesiog ji nori ash noriu abu norim, pasimylim ir be jokiu isipareigojimu.

Eiktusau… (-; zinai kiti tai cia sexo nenori, tu vienas toks (-;

Viltis durniu motina, kodel gi nepabandzius, aisq tikimybe ~0, bet vistiek Nustebęs

jei nori tai dar panorek ir praeis BlogaiBlogaiBlogai

kas kur kaip kada? as visada uz

Aš irgi noriu, bet aš ir gaunu…
Čia nepergeriausia vieta tokiai paieškai.
Pasivaikščiok vakarais gatvėm, kai pamatysi vienišą panelę, žinok, kad ji ieško to paties.
SkubėkLabas

SAKOMA - UŽSIMANEI MERGINOS IŠGERK, NEPRAĖJO - DAR IŠGERK IR TOLIAU VISTIEK KADA NORS PRAEIS. Netinka pirk pripučiamą Moterys iš seks šopo bet kada galėsi. Be to ir įkalbinėti nereikės.Cha chaCha chaCha cha

tai tau gerai man tai celibatas jau virs 4 savaiciu.(nu buvo viena isimtis, bet vieno karto MAZA).Nustebęs
tikiu kad cia ne ka surasiu, bet gatvej surasti vienisa panele kuri dristu su nepazystamu vaikinu kur nors eiti sunku rasti, deja.Liūdna
o kartais ir paciam drasos pritruksta Baisu

deja praeina tik tada kai pats nebepaeini. tode i uzrisau su gerimu. neidomu ir kam save zudyti. o pripuciama tai tas pats kas i ranka. Cha cha

Myliu

kaip graziai… Myliunoreciau pamatyt Taip