Nori sunaikinti Nidos gamta...

Nori sunaikinti Nidos gamta…

Zinote esu is Nidos kiek zinote ten tikrai puiki gamta,bet ta gamta kai kas nori sunaikinti tiksliau musu linksmybiu saltini jura pastatydami naftos grezini D6.Gal cia vanduo ir ne prie ko bet gi juroje plaukioja zuvys ir pauksciai.Tai apie tai galetu pagalvoti.Man labai skaudu kaip zalojama gamtaŽliumbia

Kur pinigai,ten nera nieko svento.

I nieko cia nepadarysi.

siaubasNustebęs visiškai nemąsto, o kurioj vietoj čia planuoja? toliau ar arčiau gerų krantų?

pritariuTaip

cia tai teisybe kur babkes nera nieko svento

liudna tikrai…Nida man toks super ramus ri nuostabus prisiminimais miestukas…O gamta…Nuostabi ten… Žliumbia nenoriu kad ja sunaikintu Ne

as irgi labai pergyvenu del Nidos Liūdnas ten mano antri namai - mociute gyvena, todel man Nida brangi ir kaip nuostabios gamtos kampelis ir kaip savas miesciukas… ir tas mazutas kiekviena pavasari pajury tikrai is proto veda… tikiuosi,kad viskas issispres i geraja puse…

Jiem tik pinigai ir terupi tiem durniem visokiem verslininkam . Nepakeliu tokiu ju nesamoniu juos reikai bausti!

pinigai jie viska daro, niekam neberupi net gamta (turiu omeny tuos verslininkusIgnoruoju)

aciu

O tai ka,jau taip 100% nuspresta,kad statys?

neaNe, jei Lietuva uzhstos ES tai gali buti kad ir nestatys, o be to dabar dar ir priklauso kas laimes prezindeto rinkimus Rusijoje

Deja viskas remiasi į babkes. Jei gręžinys būtų mūsų pusėj, tai visai kitaip viskas atrodytų. Deja viskas remiasi į babkes - nebus gręžinio, tai nebus ir babkių ir tada aplinkosaugai babkių nebus ir paplūdimiai bus visur kaip Zelenogradske ir Svetlogorske - šiukšlini ir nykūs. O jei gręžinys bus - gulėsim ant naftos dėmių ir kukuosim. Sakau gi - viskas blogai nes ne pas mus gręžinukas. Kaip atrodo jūra numarinta naftos aš mačiau vienoje iš Kaukazo valstybių - maudytis jūroj man nerekomendavo…