Noreciau, bet...

Noreciau, bet…

Noreciau rimtos ir ilgos draugystes, bet nesutinku vaikinuko su kuriuo noreciau praleisti visa gyvenima. Ka man daryti? Likti senmerge, ar likti su tuo kuris mane myli? Nes as kazhkaip neisimyliu, na nesutinku ko noreciau Liūdnas

gal per daug esi isranki ? Kietas

mokek laukti - meile visad pasirodo netiketai ir nelauktai…Myliu

kad jau ilgai palyginus laukiu Šypsena

Tai zinai geriau jau laukti kol kazkas atsiras, negu su pirmu pasitaikysiu prasidet Mirkt

o as ir neprasidedu su pirmu pasitaikiusiu Šypsena

gal palauk nes nebusi laiminga su nemylimu zmogumi

Sutiktum mane - tokių klausimų nekiltų. Mirkt

tai ir laukiu, tik … kai jau atrodo kad ta zhmogu sutikau, kazhkodel viskas apvirsta aukshtynkojom. kodel?! nezhinau Liūdnas ir lygtais nebandau ishsiduoti apie tai ka galvoju, bet … kazhkas nutinka … gal buna taip, kad jis sutinka ne ta kurios noretu? Liūdnas

nejau?! o kuom tu ishskirtinis?!

taj gal esi labaj isranki?

butent sis variantas skaudziausias, kai manai kad jau tikrai sutikai ta vieninteli, o jis net nemato tavo meiles Žliumbia

tai va, ir poto net bijai i vaikinukus zhiureti, manai kad visi jie vienodi Liūdnas o ta baime nugaleti laai sunku Liūdnas

galbut, o gal ir ne, nezhianu …

isrankumas cia niekuo detas, paprasciausiai merginos jau kai isimyli tai myli ne diena ir ne dvi, o ilgai ilgai, ir kol kazkas uzemes sirdute nesinori i kitas puses dairytis, nors ta meile gali buti ir be atsako Liūdnas
bet cia tikrai ne isrankumas

o jei shirdutej niekas nesedi pasislepes irniekas vietos neuzhima, bet vistiek nesutinki to ko noretusi, kas tada?!

Taip daug geriau Šypsena - tu esi atvira priimti meile, ir ji pati pas tave ateis

atjos dar princas ant balto zirgo, atjosMirkt))))))0

taip pritariu kad meile kazkada pasibels i musu sirdeles bet tik kad va netiketai ji ateina bet ir greitai iseina … ir palieka mus Nustebęs