nomedos laidos idiotu sou

nomedos laidos idiotu sou

Cha chaCha chaCha cha

taip idiotu…tik mes tokie idiotai kad jas ziurimLiežuvis
nu siaip as asmeniskai irgi nemegstu tokiu laidu(Atleisk…Nomeda…)
na zodziu pokalbiu laidos kur zmones skundziasi kaip blogai arba gerai gyvena…Cha cha
Labas

Pritariu - ypac kai susikviecia malalietku buri ir sneka nesamones apie meiles trikampius.

wįsį sąko ęwęlįną, nębuk dųrnė, bęt ąšž sąkąūjetau ka dabar daryt? jau bijau:D klausyk tu nevisproti, tai pasakysi ar ne kuom mane gasdini? nes jau noriu pradeti bijoti, bet vis neina:D ale tai turbut kokia tais krutiake jau vis tiek busi, tokia prie mafukiu:D nes vis tiek skaitau taip krootai tavo bazaras ishugdytas, kad nezinau net, baisu!:smiley:
beja, ar patiko zaisti savo pacio (-ios) priemonemis? :smiley: krooteke :smiley:

nų ką męrgice, nesakau game over, aš nesu tokia, kuri nusileistu, tad dar ilgai bus daug fun mums abiems, manau, kad galėsiu tave dar ilgąj pašokdinti ir smagumas tiek tęsis, kiek panorėsiu. beja, ne ant tos užsirovei mažyte. Lets beginn show

kybau nete?:smiley: nejuokink,okai? gyvenu kaip ir iprasta vaga savo gyvenima. va tu jau tai tikrai matau, kad turi rimtu bedu. nuo siol as i tave rimtai neziuresiu (nors ir anksciau prisipazinsiu-rimtai i tave nezejau), nes matai, manau, kad esi ligonis, nesveikas tikraja to zodzio prasme. Esi kokis nors kompu ziurkenas (kompiuterastas -p… tesinys visiems puikiai zinomas:D ), kuris neshioja baisius atckarikus, kuris nesulaukia demesio is kitu in real, todel tokiu budu bando i save atkreipti demesi. vargsas tu, va kas tu!
tiesa, dar norejau pasakyti, kad in real yra teke matyti visko:ir juodo, ir balto, taigi, patikek, as puikiai zinau,kaip vyxta gasdinimai is tikruju. o tu mazvaiki, uzauk pirma, o jei jau uzaugai, tai kreipkis kuo greiciau i rimta gydytoja, nes kuo tolyn , tuo tik tau bus prastyn.
ir dar, nori as tave pamokinsiu kaip reik gasdint ar santazuoti? matai, visu pirma reikia tam pasirinkti tinkama asmeni, kuris kazka yra ar tai padares, ar ima kysius, ar kazka zudo. bet man tu pats (pati) supranti, kad nusispjauti i tave ir tavo sapaliones, ir jei dar ilgai cia kiauksesi, tex pamatyti, kaip rimti dedes daro kazka rimto in real tai va, pirma pradek gasdint faktais, rimtais dalykais, o jau paskui…ziuresim, ar taves cia reik pradeti bijoti, ar ne…:smiley: tai stai, manau, si bei ta susivokei, nors ka ten apie suvokima ir tave kalbeti, turbut tai yra visiskai nesusije dalykai tarp jusu:D
a tiesa, man dar siaip prisiminiau, patinka vienas tokis lot.k. pasakymas, trumpas, bet gana aiskus "momento mori"
tai, ka, "baisune", linkiu geros tau likusios dienos, ziurek, islysk i lauka, siandien oras visai nieko, gal susirasi draugu in real? (nors aisku sunkiai iteketina, bet pabandyti verta:D )
P.

kaip patetiška, pasirodo turi daugiau draugų nei maniau, užuojantų man nereikia, pati sau pasilaikyk, daug veikėjų gazdina, mane, bet nei vieno neisigandau. pati suprantu, koks nuskreustas žmogus esi, va, dabar kybai in-nete ir lauki eilinės mano provokacijos drebanče širdim.uj, mįrsįū nūo juko, kąjpmąn smągų:D:D:D:D+)

piktas vaikis arba spekuliantas (kas nedaug tiketina), dieve tu mano, kaip man tavo asmens gaila, uzuojauta priimk gilia. dziaugiuosi, provokacija pavyko! nes taip reaguoti, kaip kad sureagavai tu - tai gali tik vienas is dvieju auksciau minetu asmenu. tai tu kvailas, jei nemoki zaisti psichologinio zaidimo! turiu nebloga vadoveli, gal nori, kad paskolinciau?:smiley: shakes, as niekaip negaliu atsistebeti, kaip gali zmogus taip elgtis, vadinasi sakyk ka nori, bet as tave tada izeidziau…ir pasirodo visai neblogai…beja, siame gyvenime - as jau nieko nebijau. taip, kad dusk pats,okai? ir man regis as katik supratau dar viena fakta apie tave…tiek to.

nu, paola-evelina, tikrai kvaila esi, tikėjau protingesnės, px man tas IP, nu ką gi padarysi acękus mano adresą? Gal į galvą pasiūlysi? a pati nebijai gauti, kaip ir gražuoliukas saldainiukas tavasis? O tai vėl sriūbausi, kaip prieš vestuves vienas veikėjas vos depresijos neįvarė:D? dusk sau ramiai, ir keltis nebandyk, o jei dar pasiputosi, tai gyvenimas juodas pasidarys. pati galėtum susivokti, ant ko užsirovei su savo pakazūxom. taip kad sėdėk ramiai ir Dievą mylėk, jei būsi tokia, kokia turėtum, gal ir nieko nebus:D. o kol kas drebėk toliau

o kokis tas mano vyras? tai gal tu geriau zinai?jei jau viska taip puikiai apie mane zinai. Beja, as neistekejusi:D is kur cia istraukei,kad as turiu vyra? kaip matai, esu dar jauna, tai neskubu zinai su tom zenatvem:D
o jei apie mano nuotaika, tai man zinok nusispjaut, va ka tik isigijau savo svajoniu kompakta, gryzau is kirpyklos, taigi, kaip jauciuosi-taip ir atrodau:D, o jauciuosi fantastishkai gerai. a tiesa, sakai laikyti tave fain hakere? tai jei jau tokia fain esi, tai kita karta truputeli atsargiau saugok savo IP , okai? :smiley: iki susitikimo in real (o tas bus gana greitai, nes jei zinai mane- tai turetum zinoti ant ko uzsirovei ) geros tau likusios dienos

ą tų vįsąj gūdrį pąnęlą ewelįną ąr kąjp tęn. nęj ąsz bobą, nęj dėdąz, ą kox skįrtųms, o jei realiai, tai nei manęs žinai, nei kaip.neiesi įžeidusi, nei ką padariusi, tiesiog laikyk mane hakere ir viskas bus fain. tiesa, kad dabar kiek peršikai, nes ir vyras gali sužinoti, o koks jis yra tai žinai pati. nepergyvenk neskriausiu tik šiaip smagu paerzint

hm…visu pirma labas rytas saulele. o visu antra: ka tik uzejau i tavo puslapy, dabar smagiau?
tai va, ka as noriu visu tuo pasakyti, ta prasme kokios man isvados is viso sito pershasi? ogi tokios, kad: 1.) gal mes anksciau esam kalbejesi, tik tu buvai kitu niku, ir matyt as esu tave izeidusi. O jeigu as esu tave izeidusi, vadinasi, tas tavo trukumas , kuri tada pasakiau, kaip izeidima, tikrai egzistuoja. nes taip daryti, kaip kad tu padarei, na pats supranti, yra kvaila. ir matyt, jei izeidziau, tai visai neblogai izeidziau, nes juk kai normaliai pagalvoji, yra begale merginu, su kuriomis tu susipazinai bangoje, ir tu joms galejai padaryti ta pati. bet ne. matote jisai pasirinko mane, o tai jau privercia rimtai pagalvoti apie tai, kad tu ne siaip ant manes uzsirovei, o yra tam priezastis, kuria turbut as jau zinau,na man beliko tik sutixlinti keleta dalyku, ir turbut sita misle bus atskleista.
2.) yra tikimybe, kad gal net gi tu mane pazysti in real, ir atradai mane visai netycia, ir taip tuom apsidziaugei, kad nusprendei tokiu vaikisku budu man kersyti.
3.) yra tikimybe, kad gal tu esi netgi ne vyr. g. atstovas, o boba, kodel? todel ,kad vyru priesu as beveik neturiu.
4.) kaip pats pastebejai pasisakymuose, zmones pyxta ne ant pacios merginos, pavaizduotos in foto, o ant herojaus, t.y. "razruchos mamytes".
5.) as netgi turbut zinau ,kas tu, taigi, lauk kontrataku
na ir 6.) manes tai visiskai nenuliudino:D
fienks uz reklama

ą tąj tąų tąwo pączioz snųkūtįs nębęmįęląz?

ąį tąįj, kąd ąš nęj nębųvąų y tąj tąwo pųslapį nųęjųs, nęs kąįp jaų mįnėjąų bįjąų sįąųwbo wąįždžįęlįų :smiley: vot tęp zųįkį :smiley:

nū įr nęįszsįgąndąčj to snųkųczio mįęlo?

labas.zuiki,tai,kad as bijau pas tave uzeit,ba turbut rasiu koki pabaisa,ba nes labai bijau siaubo vaizdzieliu,ta proga asiu uz kvietima,bet turbut,kad neisiu,nebent pries tai bent jau uzsiminsi,ka as ten galiu rast

ūžęjk y mąnopūsląpyūkąįrpąžvęlkymįęlamąnosnųkūty

a nu NX…

Paklausa valdo pasiula.
Aš nekaltas

tada puse pasaulio idiotai, tu paziurek kas dedasi per vokietijos kanalu talk show ? per lenku ? galu gale per tu paciu rusu.

ko gero, kaimietis busi ! Baisu is kokio panaveziu ar panasiai, kur visiems vienoda mada turi buti - pliki ir treninguoti. Baisu

Jei rodo yra, kas ziuri… O tamsta pats ziuri! nes zinai kokios jos…Liežuvis

tiesei i desimtuka

Cha chaCha cha

deja as isklaipedosCha chaCha cha

Nevaryk ant pnv. Liežuvis

Jo, temos autoriui pritariu ir Alus uz tai… Blia jau qrwa kas per nesamones tokios laidos kaip TV pagalba, ar Nomeda… KRC ,pazistamas vienas dalyvavo Nomedos laidoj, sake, krc, rezisura totali ir viskas jau is anxto zinoma, ka reikia sakyt, kada sakyt ir tt. Gerewsia buvo, kai vyko TV pagalbos filmavimas… Didesnio kico kaip TV pagalba, nemaciau… visa istorija nuo A iki Z buna is anxto kruopsciai surezisuota… Krc, pamenu laida kai rode, jog bicas gyvena 6 aukste ir raktus paliko bute, o durys uzsitrenke, tai tipo TV pagalba lipo per balkona, a staiga rodo, kad viskas jau viduj ir operatorius filmuoja tipo is vidaus… A kaip pateko ir tt nerode… Gerewsia buvo, kai isaiskejo, kad tipo tuo metu biciuko mergina tuo metu buvo namie ir maudesi, tipo nieko negirdejo, kaip jie visi keberiojosi per balkona vidun… Tiek LAiko Šypsena Jo… Dar gera laidele yra “PAVOJINGA ZONA”… as tai uzdrausciau tokias laidas rodyti iki 23 val… Ten krc… vobscie tik papjove, uzmuse,isprievartavo, lavona pavoge ir tt temos… Perinu po darbo, sakau telika paziuresiu, isijungiu LNK “Pavojinga Zona”, TV3 “Abipus Sienos”, TV4 “Kruvinoji banga”… Kaifuoju tada ziuredamas LRT ŠypsenaTelevizijoms svarbewsia reitingai ir dzin… Viskas galima krc, filmai tik pjausto vieni kitus, zudo, laidos irgi tragedija… Svarbu babkes gauna TV uz tai ir rodys toliau sita visa bruda… Jo… Pavariau is peties, ziurau Cha cha

Niekas nevercia ziuret tu pokalbiu laidu… nepatinka - neziurek, juk turi pasirinkimo laisve

Teisingai sakai… Ale kad nerA ka ziuret tada is viso per telika… Parejus po sunkios dienos…

Po sunkios darbo dienos reikia ilsetis Mirkt o prie teliko nera pats geriausias budas… siulau jau geriau nete pasedet, nei kazkokiom teliko nesamonem galva uzgrust Laimingas

Jo, pasiulymas zymiai geresnis… as visa diena darbe sedziu prie kompo, vakare jau Netas nerupi man… Noretusi pailseti, telika paspokinti ar pan… Bet pasikartosiu - nera ka ziuret… NERA…

Tai gal koki filma issinuomok? Mirkt tada bent jau bus idomiau… o gal geriau isvis kokia nors kita veikla uzsiimk…pvz: pasportuok Šypsena

Noreciau… Nueinu kartais i koki kluba, pasportuoju gi… Bet vistiek - TV sux…

O gal tiesiog paklausyk muzikos arba paskaityk kokia idomia knyga, zurnala… juk yra ir daugiau uzsiemimu be TV